фото із соцмереж

Росія перетворює Крим на справжній "концентраційний табір" – Порошенко

Глава держави висловив занепокоєння у зв'язку зі спробами РФ перетворити Крим на потужну зону військової присутності

В анексованому Криму окупаційна влада вводить радянські стандарти покарань, забуваючи про людські цінності та права людини. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час свого виступу 13-ї щорічної зустрічі YES у Києві.

"Для тих, хто вірить у людські цінності та права людини, Крим перетворюється на справжній "концентраційний табір", де вводяться радянські стандарти покарань і "каральної медицини". Одним із прикладів може бути Ільмі Умеров, якого примусово помістили до психіатричної клініки", - заявив Президент.

"Те, що сталося з ним, очевидно, демонструє кримінальну і цинічну політику кремлівської влади щодо українських активістів в окупованому Криму. Цілком очевидно, що окупаційна влада не здатна забезпечити належний соціальний рівень в окупованому Криму. Як сказав Медвєдєв: "Грошей немає, та ви тримайтесь". Ось чому вони шукають так званих диверсантів у Криму", - додав Порошенко.

Крім того, глава держави зазначив: "Ми не маємо права забувати про Крим. Цей тимчасово окупований український півострів Росія перетворює на потужну зону військової присутності, змінюючи на власну користь баланс сил у Чорному морі".

Дивіться також: Джемілєв: У Криму може знаходитись шість ядерних боєголовок

На думку Порошенка, відкритим у цьому контексті залишається питання про покарання порушників міжнародного права. "Російська стратегія зрозуміла – примусити світ та Захід визнати московський суверенітет над Кримом, і нам уже кажуть, що кримське питання закрите з перспективи міжнародного права, але, насправді, воно ніколи і не відкривалося", - наголосив Президент.

Він заявив: "Моя теза така – ми маємо наполегливо працювати для відновлення українського суверенітету, для того, щоб український прапор знову замайорів у Криму, у Луганську та в Донецьку... Крим – це Україна, по праву". 

Як повідомлялося, Президент наголошує, що ті, кого виберуть в Держдуму Криму, купують собі квиток у "список санкційного клубу".

Нагадаємо, 13-та щорічна зустріч YES відбувається в Києві 15-17 вересня. Пленарні засідання та робота спеціальних секцій будуть проходити в Національному культурно-музейному комплексі "Мистецький арсенал". У роботі форуму візьмуть участь понад 350 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських діячів, експертів з 20 країн світу.

Попередній матеріал
Влада США покарає російських хакерів
Наступний матеріал
Порошенко заявив, що тяжкопоранений українець, якого утримують у заручниках "ЛНР", повернеться додому
Теги:
Loading...
Порошенко: Санкції - це єдиний механізм утримати Путіна за столом переговорів

Порошенко: Санкції - це єдиний механізм утримати Путіна за столом переговорів

Порошенко відкриває 13-у щорічну зустріч Ялтинської європейської стратегії - відео

Порошенко відкриває 13-у щорічну зустріч Ялтинської європейської стратегії - відео

У Києві розпочалась 13-а щорічна зустріч Ялтинської європейської стратегії

У Києві розпочалась 13-а щорічна зустріч Ялтинської європейської стратегії

Порошенко: Ті, кого виберуть в Держдуму в Криму, купують собі квиток у "список санкційного клубу"

Порошенко: Ті, кого виберуть в Держдуму в Криму, купують собі квиток у "список санкційного клубу"