Влада США покарає російських хакерів

  Білий дім намагається порушити судову справу проти хакерів

  Різні гілки американської влади розробляють механізм покарання російських хакерів, які, вважають у США, намагаються вплинути на результати президентських виборів у цій країні або й зірвати чи дискредитувати виборчу кампанію, передає "Радіо свобода" з посиланням на іноземні ЗМІ.

  Білий дім намагається порушити судову справу проти хакерів, повідомили інформаційні агенції 15 вересня. За даними Reuters, Федеральне бюро розслідувань шукає докази для обвинувачення зловмисників, але частина з найкращих доказів є суворо засекреченою й не може бути оголошеною публічно.

  Представники Держдепартаменту США називають юридичні дії найкращим способом реагувати, не викликавши відкриту конфронтацію з президентом Росії Володимиром Путіним. Конгресмени аналізують можливість запровадження додаткових санкцій як засобу приборкання російських хакерів.

  За повідомленням Reuters, адміністрація Обами вважає, що дві російські спецслужби, армійське Головне розвідувальне управління та Федеральна служба безпеки, стоять за останніми кібератаками, які стали частішими й нахабнішими.

  Різноманітність хакерських атак, метою яких є як Національний комітет Демократичної партії, так і орієнтовані на республіканців колишні дипломати, змусила американських чиновників дійти висновку, що мета Росії полягає не лише в просуванні якогось із кандидатів, але й у дискредитації виборів і демократії.

  Попередній матеріал
  Порошенко: Ті, кого виберуть в Держдуму в Криму, купують собі квиток у "список санкційного клубу"
  Наступний матеріал
  Росія перетворює Крим на справжній "концентраційний табір" – Порошенко

  Російські хакери оприлюднили чергову порцію вкрадених документів WADA

  Хакери вже зламали систему е-декларування – Геращенко

  WSJ: Хакери опублікували особисті дані 193 демократів-конгресменів – РФ підозрюють в причетності

  Хакери зламали популярний сайт знайомств