Вікіпедія

Російські хакери оприлюднили чергову порцію вкрадених документів WADA

  Генеральний директор WADA закликав уряд Росії допомогти в боротьбі проти кібератак

  Російські хакери, об'єднані в групу Fancy Bear, опублікували чергову порцію вкрадених напередодні документів з бази даних Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA), повідомляє офіційний сайт агентства.

  Зокрема, у нових документах містяться дані спортсменів-учасників Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, в допінг-пробах яких були виявлені заборонені речовини.

  "Агентство підтверджує, що російська хакерська група Fancy Bear опублікувала чергову частину документів зі зламаної ними бази даних ADAMS. На цей раз в мережу потрапили імена 25 спортсменів з восьми країн. 10 з них представляють США, п'ять — Німеччину, п'ять — Великобританію, по одному — Чехію, Данію, Румунію, Росію та Польщу", — мовиться у заяві WADA.

  Після оприлюднення заяви WADA також з'явилася інформація про те, що генеральний директор WADA Олів'є Нігглі закликав уряд Росії допомогти в боротьбі проти кібератак.

  У свою чергу, російські ЗМІ стверджують, що спортсменом РФ у цьому списку виявився срібний призер у змаганнях Олімпіади з боксу Міша Алоян.

  Нагадаємо, напередодні Всесвітнє антидопінгове агентство заявило (WADA), що одне з хакерських угруповань із Росії влаштувало кібернапад на одну з головних баз даних агентства

  Попередній матеріал
  На Троєщині елітний Mercedes протаранив бетонну загорожу
  Наступний матеріал
  Астрономи створили першу тривимірну мапу зірок Чумацького Шляху

  Російські хакери атакували всесвітнє антидопінгове агентство

  Хакери втретє атакували сервери Демократичної партії США

  З китайської біржі хакери вкрали біткойнів на $65 млн

  Російські хакери зламали мережу Демократичної партії CША – західні ЗМІ