Порошенко Ялтинська 5 канал

Порошенко: Санкції - це єдиний механізм утримати Путіна за столом переговорів

У нас немає солдат НАТО, ми захищаємося власною зброєю, але санкції - це єдиний механізм утримати Путіна за столом переговорів

Таке заявив Президент України Петро Порошенко під час свого виступу на 13-ї щорічної зустрічі YES у Києві.

"Головна мета – забезпечити такий стан, щоб ціна окупації зростала. Крим, який цинічно вкрадено, утримання його для агресора було б на стільки болісним – все одно, як тримати у руці розпалене вугілля з Донбасу. Можливо настав час відповісти Росії на її дії щодо окупованих територій і включно із кримськими татарами, що означає - треба впроваджувати нові секторальні санкції, без санкцій ми нічого не зробимо. У нас немає солдат НАТО, ми захищаємося власною зброєю, але санкції це єдиний механізм утримати Путіна за столом переговорів, і ми на це розраховуємо", - зазначив Порошенко.

"Коли ми говоримо про санкції, йдеться не тільки про Мінські домовленості. Якщо санкції будуть пом'якшуватися, або їх знімуть чи піде Росія з України, чи піде вона з Донбасу, чи з Криму, чи виведуть вони свої війська? Це крок для нашого європейського майбутнього, не задля України, і з огляду на це, поновлений варіант поправки Джексона-Вейніка не був би зайвим", - додав він.

Нагадаємо, 13-та щорічна зустріч YES відбувається в Києві 15-17 вересня. Пленарні засідання та робота спеціальних секцій будуть проходити в Національному культурно-музейному комплексі "Мистецький арсенал". У роботі форуму візьмуть участь понад 350 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських діячів, експертів з 20 країн світу.

Попередній матеріал
Паралімпіада-2016: плавець Бойко приніс збірній України 35-е золото
Наступний матеріал
Луценко: 150 працівників ГПУ та бійців СБУ вчора провели понад 120 обшуків у Харкові
Теги:
Loading...
Порошенко відкриває 13-у щорічну зустріч Ялтинської європейської стратегії - відео

Порошенко відкриває 13-у щорічну зустріч Ялтинської європейської стратегії - відео