Українська правда

Онищенко: Я ніде не ховаюся – адвокати передали в САП адресу і номер телефону

  Народний депутат Олександр Онищенко заявляє, що ні прокуратура, ні НАБУ з ним не зв'язувалися

  Народний депутат Олександр Онищенко заявив, що прокуратура і Національне антикорупційне бюро України не зв'язувалися з ним. Про це він сказав в ефірі одного з українських телеканалів.

  "Ні, зі мною ніхто не зв'язувався, я думаю, їм це особливо не потрібно, оскільки у нас сьогодні й антикорупційна прокуратура, і прокуратура займаються дискредитацією мого іміджу і тому не проводять будь-які правомірні дії. Це справа сфабрикована, шита білими нитками, мета у них одна – політичний наїзд і відібрати у мене бізнес", - стверджує депутат.

  Зі слів Онищенка, у цій справі дві складові – політична та економічна, і він має намір звернутися в Європейський суд з прав людини.

  "У мене є стовідсоткові докази політичного підґрунтя всього цього, і враховуючи, що в Україні про це просто ніхто не буде чути, розраховувати на якесь справедливе рішення... не буду. Тому я вирішив це робити через Європейський суд, через який я зможу довести, що це справа політична, і добитися якихось результатів", - додав він.

  Нардеп також заявив, що адвокати повідомили його дані керівникові Спеціальної антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому. При цьому депутат запевнив, що не ховається від слідства.

  "Я ніде не ховаюся... У них є мої адреси, мої телефони, мої адвокати. Якщо вони дійсно хочуть проводити чесні слідчі експерименти, я завжди доступний для спілкування з ними. Мої адвокати передали йому (Холодницькому - ред.) мою адресу і номер телефону", - додав він. Депутат зазначив, що його родина перебуває в Києві.

  Як повідомлялося, матеріали у справі нардепа Онищенка передали до Інтерполу.

  Попередній матеріал
  Чоловік, який напав на пасажирів поїзда у Швейцарії, помер у лікарні
  Наступний матеріал
  У Китаї скульптор вже 20 років будує велетенську стародавню фортецю
  Теги:
  Loading...

  "Тільки ті все не їдуть": Онищенко заявив, що у ГПУ небагато шансів на його екстрадицію

  Ймовірно, вже наступного тижня Інтерпол оголосить у розшук Онищенка – Холодницький

  Онищенка оголосили у всеукраїнський розшук – ЗМІ

  У ГПУ називають високими шанси на екстрадицію Онищенка

  САП встановила контакт з "партнерами з Британії", де ймовірно перебуває Онищенко

  5 канал - трансляція наживо