Синютка
Синютка 5.ua

"Метушня під тиском": у Зеленського немає чіткого плану виходу з карантину – Синютка

  Читайте по-русски
  Бізнес потребує програми дій, підтримки, протекціонізму, але центральна влада не здатна цього забезпечити

  Уряд Зеленського під тиском суспільства починає послаблювати карантинні заходи, однак не представив чіткого плану подальших дій щодо підтримки економіки та бізнесу, заявив народний депутат фракції "Європейська солідарність" Олег Синютка в ефірі телеканалу "Прямий".

  "Скажімо чесно, що послаблення карантину – це не реагування місцевих органів влади. Це послаблення карантину зробив насправді ресторан "Велюр". Коли ми всі побачили, що влада діє подвійними стандартами – одним можна, іншим не можна. Реакція суспільства є цілком зрозумілою, і суспільство почало саме реагувати на ті виклики, які є", – зазначив він.

  За його словами, центральна влада не дає жодного плану дій, плану заходів, що продемонстрували б суспільству, як треба виходити з карантину. Крім того, одні місцеві органи влади стараються брати на себе повноваження, а інші – уникають цієї відповідальності.

  "Лише тоді, коли суспільство демонструє певний натиск, то влада починає тікати. Ситуація з продовольчими ринками – це дуже чітка демонстрація. Коли фермери, підприємці, у яких просто увірвався терпець, зазнають величезних збитків, вони можуть просто збанкрутувати, і вони почали про це говорити вголос, влада одразу "дала задню", – уточнив  Синютка.

  "Європейська солідарність" вимагає, щоб парламент зібрався на позачергове засідання для ухвалення рішень щодо безпеки лікарів та економічного стимулювання бізнесу, наголосив він.

  "Не треба бути макроекономістом, щоб зрозуміти, що сьогодні бізнес потребує дуже чіткого сигналу – програми дій, підтримки, протекціонізму, підтримки експорту, боротьби за зовнішні ринки", – додав Синютка.

  Нагадаємо, в Україні офіційно продовжили карантин до 22 травня. Таке рішення було схвалене на позачерговому засіданні уряду. 

  Попередній матеріал
  Грози та навіть сніг у Карпатах: чи надовго опади в Україні
  Наступний матеріал
  Соцопитування: 66% українців не довіряють Раді, 57% – Кабміну
  Loading...

  Мешканців Гостомеля перевірять на антитіла до COVID-19 – подробиці

  Допит черкаських чиновників у справі щодо послаблення карантину перенесли на невизначений термін

  У Вінниці медики вийшли на протест через дуже малі доплати за роботу з інфікованими коронавірусом

  "Готуйтеся до відкриття з 11 травня": Шмигаль звернувся до бізнесу із застереженням – кого це стосується

  Карантин в Україні продовжили до 22 травня, але з 11-го буде пом'якшення – офіційно

  Кабмін планує продовжити карантин до 22 травня, але з пом'якшеннями – заява Шмигаля