5.ua

У ЄС розчаровані відсутністю прогресу у питанні Тимошенко [відео]

  Своєю чергою, президент Польщі Броніслав Коморовський сподівається, що Україна таки знайде компроміс у цій справі. Голова сусідньої держави переконаний – ув’язнення екс-прем’єра зараз є найбільшою перепоною для Києва на шляху до євроінтеграції.

  Тим часом, Президент України запевняє – позиція щодо Юлії Тимошенко стане відомою ближче до 21-го жовтня. Про це він заявив на зустрічі з головами держав у Нью-Йорку. Віктор Янукович нагадав – тепер над цим працює місія Кокса-Квасневського, тож треба дочекатися підсумків її роботи.

  Віктор Янукович, Президент України: «На шляху євроінтеграції України залишилося ще кілька питань, зокрема законодавство про прокуратуру і вибори, а також питання екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко. Працює зараз місія, вона дуже важлива. Раніше складалось враження, що ми не бажаємо чогось робити. Сьогодні є спільна точка зору по багатьом питанням. Якою вона буде – буде відомо тоді, коли будуть підводитися підсумки цієї місії, вже ближче до засідання Ради міністрів закордонних справ, яке відбудеться 21 жовтня». 

  Попередній матеріал
  Збитки від тайфуну у Китаї оцінили у $3 млрд
  Наступний матеріал
  Путін: активістів «Грінпіс» затримали, бо вони могли бути терористами [відео]