Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал / Час. Підсумки тижня

У ВР розглянуть постанову опозиції про провал боротьби з коронавірусом, попри те, що профільний комітет проти

Читайте по-русски
У документі мовиться про те, що рівень захворюваності та смертності від коронавірусу у країні високий тоді, як щеплений лише 1% населення

Постанову про провал боротьби з коронавірусом не підтримав комітет із питань здоров'я нації. Проте документ сьогодні таки розглядатимуть на позачерговому засіданні у Верховній Раді. Ініціювали його депутати від "Європейської солідарності" та "Голосу".

У ньому мовиться про те, що рівень захворюваності та смертності від коронавірусу у країні високий тоді, як щеплений лише 1% населення, а другу дозу вакцини на сьогодні отримали 9 українців. Також наголошують, що в лікарнях брак кисню, а лікарі не отримують надбавки. На думку опозиції, за це мають нести відповідальність особисто президент, прем'єр-міністр та чільник МОЗу.

"Комітет профільний імені Радуцького проголосував проти цієї постанови і цим самим вже закладає такий зрозумілий хід дебатів, який відбудеться у Верховній Раді. Зеленський рік тому створив координаційну раду по боротьбі з пандемією, сам її очолив, Україна не отримує вакцини, у нас провал із вакцинуванням, лікарні забиті, але немає безкоштовних ліків, дефіцит кисню, і ми отримуємо чисельні скарги лікарів щодо невиплат цих обіцяних 300%", – наголосила Геращенко.

Загалом у парламенті на сьогодні запланували два позачергових засідання. На вечірньому, що ініціюють "слуги", – 13 питань, серед яких – урегулювання процедури заочного арешту. Зі слів генпрокурорки, документ дасть можливість притягати до відповідальності тих людей, які втекли на окуповані території або в Росію. Зокрема, винних у злочинах проти Майдану.

Читайте також: "Якби я міг купити, я б це зробив просто зараз": Порошенко вимагає від уряду негайно забезпечити українців мільйонами доз вакцини

Попередній матеріал
У Києві ДБР затримало поліцейського під час отримання хабаря – подробиці
Наступний матеріал
Якщо довго вдивлятися у прірву, то Кива подивиться на тебе – "Час Ч + Афтепаті на хаті"
Loading...

Пленарне засідання Верховної Ради – відео

Депутати запланували щонайменше два позачергові засідання: що розглядатимуть – включення

Погоджувальна рада депутатських фракцій Верховної Ради – відео

Зеленський пропонує криміналізувати контрабанду підакцизних товарів – президент вніс законопроєкт

Верховна Рада збереться на 4 позачергових засідання наступного тижня – що планують розглянути

"Соромно за своїх колег" – Разумков відреагував на скандал з Тищенком