noonpost.net

У США створять спецпідрозділ для протидії російським шпигунам - ЗМІ

  Подібна група діяла у США за президентства Рональда Рейгана

  Комітет з розвідки Сенату США виступив з ініціативою створення спеціальної групи, яка буде протистояти російській розвідці. За зразок планують взяти інститут, що існував у роки "холодної війни". Про це повідомляє УНІАН.

  Як зазначає американське видання BuzzFeed, у законопроекті сенатського комітету пропонують створити групу, до якої увійдуть співробітники Державного департаменту, представники розвідки і різні чиновники.

  Зазначається, що завданням спецгрупи стане "виявлення російських шпигунів, розкриття вбивств, скоєних за завданням російської влади, а також розслідування фінансування організацій, що діють в інтересах Москви і протистояння російській пропаганді і фальшивок".

  Збиратися спецпідрозділ планує раз на місяць. Повідомляється також, що ФБР має вивчати маршрути поїздок деяких російських дипломатів і отримувати повідомлення від співробітників посольства.

  Передбачається, що розгляд законопроекту Сенатом відбудеться в липні. Нагадаємо, група фахівців, чиїм завданням було саме протистояння російській розвідці, була створена за Рональда Рейгана в 1981 році.

  Як повідомляв 5.ua, Росія планує продовжувати експансійну політику, намагаючись розширити свій вплив за кордоном. У CSIS вважають, що Москва відкриє новий військовий фронт і не буде приховувати свою причетність або уникати відповідальності, як це було у випадку з Україною.

  Нагадаємо, 2 квітня 2016 року СБУ опублікувала відео затримання російського шпигуна, що служив у лавах ЗСУ.

  Попередній матеріал
  У Києві через шалену спеку скасували всі ярмарки
  Наступний матеріал
  Дипломат прокоментував небажання Путіна брати участь у зустрічі "нормандської четвірки"

  Cпецпроект: в Іспанії викрили російського шпигуна, що 20 років провів під чужим ім'ям

  СБУ опублікувала відео затримання російського шпигуна, що служив у лавах ЗСУ

  Російський літак-шпигун вторгся у повітряний простір України

  Розвідка Канади: Москва відкриє новий військовий фронт – негібридний