chdnews.com.ua

Розвідка Канади: Москва відкриє новий військовий фронт – негібридний

  Експерти проаналізували останні зміни у внутрішній і зовнішній політиці Росії

  У розвідці Канади вважають, що Росія розв'яже нову війну – негібридну. Останнім часом Росія почала масштабне переозброєння своєї армії. І процес модернізації, передусім, стосується частин зі звичайним озброєнням. Все це вказує на те, що країна готується до війни. Такого висновку дійшли експерти розвідувального управління Канади CSIS, пише DT.UA з посиланням на Gazeta Wyborcza.

  Так, на 104 сторінках свого звіту вони проаналізували останні зміни у внутрішній і зовнішній політиці Росії. Таким чином, автори звіту дійшли висновку, що позиція президента Володимира Путіна залишається непохитною, тому він, швидше за все, буде і далі проводити свою експансійну політику, намагаючись розширити свій вплив за кордоном.

  При цьому канадські експерти переконані, що відкриття нового фронту у гібридній війні, яку Росія розв'язала проти України в Криму та Донбасі, малоймовірне. У CSIS вважають, що Москва відкриє новий військовий фронт і не буде приховувати свою причетність або уникати відповідальності, як це було у випадку з Україною.

  Тим часом, у Європі звучать голоси, які закликають не протистояти агресивному Росії, а спробувати її задобрити. Канада разом із союзниками збирається відправити до Східної Європи своїх солдатів заради стримування російської агресії. А тим часом, НАТО розгорнуло наймасштабніші навчання в регіоні з часів закінчення холодної війни.

  Попередній матеріал
  "Solar Impulse": літак на сонячних батареях розпочав переліт через Атлантичний океан
  Наступний матеріал
  Росія не бачить можливості проведення зустрічі "нормандської четвірки" до саміту НАТО

  Скандальну шеф-редакторку телеканала "Інтер" звільнили

  Канада проводить ротацію своїх солдатів, які навчають українських бійців

  Україна та Канада посилюють торговельні та інвестиційні відносини

  Канада надала на підтримку патрульної поліції України майже 5 млн канадських доларів