Скріншот відео

У Росії знайшли виправдання, чому до Сенцова не пустили навіть священика

За колонією, де відбуває покарання незаконно засуджений українець, закріплений священик РПЦ. Той може вільно відвідувати бранців та проводити обряди, кажуть в Росії

У Росії нарешті пояснили, чому до українського політв’язня Олега Сенцова не пустили навіть священика. Зокрема, там заявили: українець не подав прохання про зустріч із єпископом. Про таке повідомдляє "Укрінформ", посилаючись на Федеральну службу виконання покарань Росії (ФСВП).

Так, 31 липня до начальника місцевого ФСВП і справді звернувся єпископ "Об'єднання православних громад апостольської традиції" Григорій Міхнов-Вайтенко стосовно зустрічі з Олегом Сенцовим. Йому у відвідинах ув’язненого відмовили. Кажуть – має бути заява засудженого та письмова згода священнослужителя на таку зустріч.

У документі росіяни пояснили: "До засуджених на їхнє прохання запрошуються священнослужителі, що належать до зареєстрованих у встановленому порядку релігійних об'єднань, за вибором засуджених...На момент звернення Міхнова-Вайтенка Р. А. в УФСВП Росії по Ямало-Ненецькому автономному округу від засудженого Сенцова О. Р. до керівництва ІК-8 і УФСВП заяв і прохань про запрошення і зустріч з представником зазначеної релігійної організації не надходило".

Також в Росії додали, що за колонією, де відбуває покарання незаконно засуджений українець, закріплений священик РПЦ отець Максим. Він регулярно навідується до в’язнів, проводить обряди і церемонії та має особисті зустрічі із засудженими.

Нагадаємо, 31 липня віце-спікер ВР Ірина Геращенко повідомила: до Олега Сенцова не пустили священика. Такі дії Росії вона назвала повною ізоляцією, в тому числі інформаційною. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Попередній матеріал
На Миколаївщині спалахнула пожежа біля бази відпочинку – гасили водою з басейну
Наступний матеріал
Танк і 120-мм міномети: ворог відкрив вогонь по позиціях ЗСУ під Павлополем