Марина Порошенко
Марина Порошенко Скріншот відео

У програмі розвитку Києва викривлені пріоритети – Марина Порошенко

  Читайте по-русски
  За її словами, у столичному бюджеті скорочується фінансування охорони здоров'я

  Програма економічного і соціального розвитку Києва у 2021 році, яку винесли на засідання Київради, не відповідає ані вимогам часу, ані очікуванням киян, заявила голова постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики, депутат із фракції "Європейська солідарність" Марина Порошенко.

  За її словами, у бюджеті столиці на наступний рік скорочується фінансування охорони здоров'я, натомість виділяються мільярди гривень на проєкти, які не будуть завершені у 2021-му.

  "Сьогоднішнє засідання Київради без перебільшення є знаковим. Саме сьогодні кияни отримають перший сигнал, чи не помилилися вони з вибором. Чи дійсно обрали близьку до людей київську владу, яка з перших своїх кроків готова правильно розставляти пріоритети, захищати інтереси своїх виборців, а не ошукувати їх, виконуючи домовленості з кураторами з Банкової. І наскільки місцева влада відчуває виклики, які стоять перед столицею наступного року", – зазначила вона.

  Порошенко нагадала, що після аудиту депутатів з "Європейської солідарності" Київрада віднайшла й перерозподілила 422 млн грн, які спрямували до лікарень.

  "Поправки, які я та мої колеги по фракції, внесли до Програми, стосуються нагальних питань. Натомість у розданому проєкті вони проігноровані. І ми бачимо явне викривлення пріоритетів. З одного боку, мільярди гривень на великі проєкти, які ніхто навіть і не збирається завершувати наступного року, з іншого – скорочення фінансування медицини. І це під час пандемії коронавірусу", – наголосила вона.

  Нагадаємо, фракція "Європейська солідарність" у Київраді вимагала збільшити витрати на сферу охорони здоров'я у 2021 році на 450 млн грн

  Попередній матеріал
  Очільнику КСУ Тупицькому планують вручити підозру – що відомо
  Наступний матеріал
  Санду склала присягу президента Молдови
  Loading...

  Виступ Марини Порошенко на пленарному засіданні Київради – відео

  Виступ Марини Порошенко на пленарному засіданні Київради – відео

  Брифінг Марини Порошенко і депутатів "ЄС" щодо додаткового фінансування лікарень

  Брифінг Марини Порошенко та фракції "ЄС" у Київраді

  "Підтримка талантів і технологій": Марина Порошенко відвідала інноваційний парк Unit City

  "У нас є серйозні сумніви щодо інституційної спроможності чинної влади провести ці вибори" – Марина Порошенко