Марина Порошенко в Unit City
Марина Порошенко в Unit City eurosolidarity.org

"Підтримка талантів і технологій": Марина Порошенко відвідала інноваційний парк Unit City

Читайте по-русски
Unit City – перший в Україні інноваційний парк, спрямований на розвиток проєктів у сфері високих технологій та креативних індустрій

Марина Порошенко, перший номер виборчого списку "Європейської солідарності" до Київради, відвідала інноваційний парк Unit City та ознайомилася з його інфраструктурою – високотехнологічними лабораторіями, навчальними та офісними кластерами, поспілкувалася зі студентами школи підприємництва та резидентами містечка.

Марина Порошенко в Unit City
Марина Порошенко в Unit Cityeurosolidarity.org

"Всі ми прагнемо бачити Київ справді сучасною європейською столицею. Але це неможливо без якісної освіти та медицини, розвиненої інфраструктури, можливості для працевлаштування, реалізації кожного киянина. Unit City – це місце для підтримки талантів, інновацій та сучасних технологій. Прекрасний майданчик для розвитку нашої молоді. Тут вони можуть постійно підвищувати рівень своїх знань, працювати в сучасних умовах, з використанням найновіших технологій і ставати більш конкурентними на ринку, вибудовувати мережу контактів, які допоможуть розвиватися як окремим працівникам, так і цілим компаніям", – наголосила Марина Порошенко.

Марина Порошенко в Unit City
Марина Порошенко в Unit Cityeurosolidarity.org

Крім того, пані Порошенко зазначила, що "такі інноваційні міста – це інвестиція в людський капітал, а значить – інвестиція в майбутнє країни".

Костянтин Євтушенко,  партнер, який керує Unit City, розповів, що компанія розбудовує і створює Unit City як точку росту для всієї України.

"Сьогодні ми почали з Києва. У нас також є Unit у Харкові. І ми будуємо подібні проєкт у Львові, будуємо невеличкі проєкти-прототипи навчального та інноваційного кластеру в маленьких містах, які є значно менші, ніж мільйонники. Ми вважаємо, що тільки за рахунок того, що ми будемо виходити на всю Україну, можна буде об'єднувати талановиту інноваційну молодь в рамках серйозних, креативних світових задач. Тому ми дуже раді, що нас відвідують настільки поважні гості, звертають увагу, підтримують нас. Ми б хотіли, щоб якомога більше людей дізнались, що таке Unit City, і яким прикладом ми хочемо бути для росту української економіки, інноваційної і креативної індустрії", – говорить Костянтин Євтушенко.

Марина Порошенко в Unit City
Марина Порошенко в Unit Cityeurosolidarity.org

Він наголосив, що одне із завдань проєкту – щоб українці не виїжджали за межі держави, щоб у рамках вітчизняної інфраструктури вони не бачили різниці між Україною та Америкою чи Європою.

"Щоб вони були конкурентними і щоб вони водночас були поєднані із найкращими інноваційними парками світу. Щоб не було кордонів між інноваціями і креативними індустріями. Щоб усі були поєднані цієї "інноваційною ниточкою" і створювали продукт саме в Україні. Це наша відповідь на відтік українських мізків за кордон", – говорить Євтушенко. 

За словами Марини Порошенко, завдання місцевої влади – створювати такі умови для підприємництва, щоб усі процедури були швидкими та прозорими, а ініціативні люди мали рівні можливості для реалізації своїх бізнес-ідей.

"Впевнена, що лише спільними зусиллями місцевої влади та відповідального бізнесу ми зробимо Київ справді європейською столицею. Саме такі проєкти роблять Київ прикладом для наслідування всієї України", – говорить Марина Порошенко. 

Марина Порошенко в Unit City
Марина Порошенко в Unit Cityeurosolidarity.org

Unit City – перший в Україні інноваційний парк, спрямований на розвиток проєктів у сфері високих технологій та креативних індустрій. А також один із найбільших центрів інновацій у Центрально-Східній Європі, який залучає в Україну інвесторів, партнерів та нові технології з усього світу.

Попередній матеріал
У КВУ розповіли про нову чорну технологію, що може спотворити результати місцевих виборів
Наступний матеріал
У київському метро запустили проєкт зі збору книг для сільських бібліотек – як це працює
Loading...