Ілюстративне фото
Ілюстративне фото ex.ua

У Порошенка – на звинувачення Данилюка: "Жодної секретної інформації на серверах в АП не зберігалося, доступ до неї був лише online"

Читайте по-русски
В РНБО, натомість, де нині працює Данилюк, є ситуаційний центр з усіма конфіденційними серверами, зауважили у Порошенка

Новопризначений секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Данилюк заявляє, що з ситуаційної кімнати в Адміністрації президента зникли монітори, техніка і сервери з секретною інформацією. Про таке він заявив у відеоролику, опублікованому на його сторінці у Facebook.

Читайте також: Турчинов: Відео Данилюка щодо зникнення серверів не має жодного відношення до РНБО

На відео Данилюк демонструє порожню кімнату з голими стінами, в якій залишилися тільки Державний прапор України і президентський штандарт.

"Це ситуаційна кімната Адміністрації президента. Так нині вона виглядає. Ще місяць тому вона виглядала зовсім по-іншому – на всіх стінах висіли монітори, які були підключені до серверів, розміщених по той бік стіни... Як бачите, все було знято під час зміни влади", – говорить Данилюк на відео.

Він додав: "Сервери знаходилися – саме знаходилися, тому що наразі їх там немає – в цій кімнаті. Як ви бачите, тут зараз порожньо. Сервери також були вивезені".

"Що сталося з серверами, на яких зберігалася секретна інформація?" – запитав секретар РНБО.

На звинувачення вже відреагували у Петра Порошенка. Прес-секретар Порошенка на своїй сторінці у Facebook написав, що техніка секретної інформації не містила.

"Вся техніка для ситуаційної кімнати президента була орендована за власний кошт Петра Порошенка і, відповідно, повернута орендодавцю. Жодної конфіденційної інформації на серверах не зберігалося, доступ до неї забезпечувався лише online. Кімната працювала як відображення різних джерел інформації, але ці джерела залишалися на своїх місцях у Прикордонній службі, СБУ чи податковій", – наголосив Святослав Цеголко.

І при цьому додав: "До речі, в РНБО, де працює пан Данилюк, є ситуаційний центр, з усіма конфіденційними серверами".

Як повідомляв 5.UA, Зеленський призначив Данилюка секретарем РНБО

Попередній матеріал
РФ має негайно звільнити українських моряків, адже підстав для їх утримання немає – Волкер
Наступний матеріал
Турчинов: "Відео Данилюка щодо зникнення серверів не має жодного стосунку до РНБО"
Loading...