Олександр Турчинов
Олександр Турчинов 112.ua

Турчинов: "Відео Данилюка щодо зникнення серверів не має жодного стосунку до РНБО"

Читайте по-русски
Турчинов заявив, що Данилюк на своїй сторінці у Facebook показав відсутність комп'ютерної техніки в приміщеннях, детально не пояснивши глядачам, де саме відбувається ця зйомка

Наведений новим секретарем РНБО Олександром Данилюком відеоматеріал про зникнення серверів із секретною інформацією не має стосунку до РНБО та був знятий в окремих приміщеннях Адміністрації президента України. Про це повідомив екс-секретар РНБО Олександр Турчинона своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: У Порошенка – на звинувачення Данилюка: "Жодної секретної інформації на серверах в АП не зберігалося, доступ до неї був лише online"

За словами Турчинова, Данилюк на своїй сторінці у Facebook показав відсутність комп'ютерної техніки в приміщеннях, детально не пояснивши глядачам, де відбувається ця зйомка.

Турчинов заявив: "У зв'язку з його призначенням секретарем РНБО України у наших громадян може виникнути підозра, що ці проблеми стосуються апарату РНБО. Хочу підкреслити, що наведений Данилюком відеоматеріал жодним чином не має стосунку до РНБО. Він був знятий в окремих приміщеннях Адміністрації президента України (вулиця Банкова)".

Турчинов також наголосив, що "головний ситуаційний центр РНБО, який знаходиться на вулиці Болбочана, та обладнання приміщень працівників РНБО перебувають під надійною охороною та працюють у штатному режимі".

"Коли Олександр Данилюк потрапить на своє робоче місце в Апараті РНБО, він зможе в цьому переконатися", – додав він.

Нагадаємо, секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк заявив, що із ситуаційної кімнати в АП зникли всі сервери з секретною інформацією.

Попередній матеріал
У Порошенка – на звинувачення Данилюка: "Жодної секретної інформації на серверах в АП не зберігалося, доступ до неї був лише online"
Наступний матеріал
"Я був на всіх посадах, усе бачив": Саакашвілі заявив, що не має політичних амбіцій
Loading...