Нацбанк витратить на захист від хакерів 5 млн грн
Нацбанк витратить на захист від хакерів 5 млн грн www.autocentre.ua

Українські хакери зламали сервер департаменту Міноборони РФ

  Оприлюднені дані нформують світову громадськість про плани країни-агресора, яка також виступає спонсором світового тероризму в сфері оборонних закупівель

  Українські хактивісти з кіберальянса FalconsFlame, Trinity, Рух8 і КіберХунта провели успішну операцію і зламали сервери документообігу департаменту Міністерства оборони Російської Федерації щодо забезпечення державного оборонного замовлення. В результаті були отримані дані, які містять документи з оборонних контрактів з термінами виконання до кінця 2015 року, повідомляє Inform Napalm.

  Як зазначають кіберактівісти, успіх операції багато в чому визначила недбалість російського контр-адмірала Вернигори Андрія Петровича. Зламані дані були передані для аналізу волонтерам-розвідникам міжнародного співтовариства InformNapalm, зокрема Михайлу Кузнецову.

  Волонтери InformNapalm обробили отримані документи і представили їх у вигляді таблиці, де відображені такі параметри: виконавець контракту, ІПН виконавця, номер контракту, терміни, короткий опис контракту, сума.

  Публікація не є сенсацією, але вона інформує світову громадськість про плани країни-агресора, яка також виступає спонсором світового тероризму в сфері оборонних закупівель.

  Нагадаємо, що військовий бюджет Російської Федерації на питання оборони в 2014 році становив 2,501 трлн рублів, у 2015-му – 3,078 трлн рублів. У 2015 році на закупівлю нового озброєння Міноборони РФ планував витратити більше половини всього бюджету, тобто близько 1,74 трлн. Очевидно, що передані для аналізу документи розкривають лише малу частину оборонного бюджету за частиною закупівлі нового озброєння, але і вони є досить інформативними. Файл можна скачати за посиланням.

  "Загальна сума контрактів – 81,111,022,793.66 рублів
  найбільша сума контракту - 45,000,000,000.00 рублів, укладений з ВАТ "БСП" на виконання будівельно-монтажних робіт (БМР). Імовірно, даний контракт складено на будівництво Національного центру управління обороною
  найбільша кількість контрактів було підписано з ВАТ "Ремдизель" – 51 контракт.
  лідером за контрактами є ВАТ "БСП", загальна сума контрактів – 52,751,642,560.59 рублів. Основна діяльність за контрактами: виконання будівельно-монтажних робіт", – йдеться в повідомленні.

  Волонтери також оприлюднили контракти на закупівлю нового озброєння, техніки та компонентів для озброєння. Серед них: АТ "Держ МКБ "Вимпел" ім. І. І. Торопова" – 2,420,676,528.66 рублів. Імовірно, були закуплені авіаційні ракети класу повітря-повітря, повітря-земля; ВАТ СЗ "Північна верф" – 160,480,000.00 рублів. В описі контракту зазначено виготовлення і монтаж артилерійських установок. Найімовірніше, мова йшла про автоматичні артилерійські установки А-192м, хоча сам завод установки не виробляє; ПАТ "Компанія "Сухой" – 1,391,675,971.41 рублів. Позаяк крайній термін контракту по документам визначено 27.10.2015, мова в ньому, імовірно, йде про постачання бомбардувальника Су-34. (28.10.2015 Компанія "Сухой" відзвітувала про передачу ВКС РФ чергової партії фронтових бомбардувальників Су-34); ПАТ АСЗ - 1,539,975.00 рублів. Завод є базовим і єдиним великим підприємством суднобудівного профілю в Далекосхідному регіоні Росії тощо.

  Як повідомляв 5.ua, у травні 2016 року хакери змусили Аксьонова вибачитись і визнати Крим українським.

  Попередній матеріал
  Порошенко: Україна спільно з Азербайджаном вироблятиме Ан-178
  Наступний матеріал
  У поліції оприлюднили подробиці вибуху Mercedes на Львівщині
  Теги:
  Loading...

  Хакери зламали популярний сайт знайомств

  Хакери вкрали в українських банків $10 млн через систему SWIFT

  За хакерськими атаками "Ісламської держави" стоїть Росія – Der Spiegel

  Українські хакери зламали сайт російського "Першого каналу"

  СБУ: сайт Львівської ОДА зламало хакерське угруповання "ДНР"

  Проросійські хакери атакували штаб-квартиру партії Меркель