Хакери змусили Аксьонова вибачитись і визнати Крим українським – подробиці операції

Чергова спецоперація українських хакерів присвячена вшануванню жертв депортації кримськотатарського народу

18 травня альянс українських хакерських груп FalconsFlame і Trinity за сприяння активістів спільноти "КіберХунта" провели в Криму операцію #opMay18. Про це інформує сайт "Наш Київ". В результаті цієї операції ставленик російських окупантів, якого вони називають "головою ради міністрів республіки Крим" Сергій Аксьонов, зробив низку несподіваних заяв на офіційних сайтах російських окупаційних органів Криму.

У зверненні під заголовком "День депортації кримських татар" на сайті т. зв. "міністерства промислової політики республіки Крим" Сергій Аксьонов підкреслив: "Дорогі кримчани, пропоную сьогодні віддати данину пам'яті тим нелегким дням 1944 року і докласти максимум зусиль для недопущення цих трагічних подій знову. Нинішня міжнародна обстановка така, що в 2017 році депортації з Криму можуть піддатися і росіяни…" Також він визнав поновлення репресій проти кримських татар після початку окупації та загалом "негативні процеси в Криму", та натякнув, що за цим стоїть не він, а реальні керівники загарбаного півострова.

Не забув Аксьонов і привітати Джамалу та відповісти на питання "чий Крим": "На завершення хочу сказати, що я дуже радий перемозі кримськотатарської співачки Джамали на конкурсі Євробачення 2016 і розраховую на успішне проведення Євробачення 2017 в Україні, а саме – в Криму".

У такому вигляді звернення висіло на сайті більшу половину дня, його процитували російські і кримські сайти. Після 15:00 адміністрація ресурсу спробувала усунути наслідки злому. Через кілька хвилин видалене звернення знову з'явилося на сайті міністерства, але вже з фото, яке використовують FalconsFlame у своїх зверненнях з "львівського метро". На даний момент російські адміністратори знову зуміли видалити текст із повідомлення – там тепер порожня сторінка із добіркою фотодокументів про співпрацю низки посадовців з окупаційним режимом.

/
/
/
/

Нагадаємо, минулого місяця українські хакери викрали переписку окупантів і запропонували обміняти її на полонених "кіборгів".

Попередній матеріал
В уряді назвали початкову ціну і умови продажу ОПЗ
Наступний матеріал
США зберігатимуть санкції проти Росії, доки не буде поступок з боку Москви - журналіст

Українські хакери зламали інформаційну систему "ДНР/ЛНР" – Геращенко

Українські хакери викрали переписку окупантів – пропонують обміняти на полонених "кіборгів"

"Білі хакери" розпочали навчання в Харкові

Турецькі хакери зламали Instagram російського міністра

Російські хакери зламали сайт Росреєстру і розмістили там вітання Україні

5 канал - трансляція наживо