pl.com.ua

У НАТО назвали умови отримання Україною Плану дій щодо членства – нардеп від "СН"

  Читайте по-русски
  Надання ПДЧ означає, що країна зможе вступити до Альянсу після завершення необхідних реформ, зазначив Чернєв

  У НАТО назвали умови, які має виконати Україна для отримання Плану дій щодо членства протягом наступних кількох років. Про це у Facebook повідомив голова Постійної делегації Верховної Ради у Парламентській асамблеї НАТО та народний депутат від фракції "Слуга народу" Єгор Чернєв.

  "Україна буде в НАТО. І вже у найближчі кілька років може отримати ПДЧ – План дій щодо членства у Північноатлантичному альянсі. Але до того нам потрібно впровадити низку реформ, передбачених щорічними національними програмами", – мовиться в повідомленні.

  За його словами, для отримання ПДЧ Україна має провести ряд реформ у політичній, економічній, оборонній, ресурсній, безпековій та правовій сферах.

  "Насамперед це, звісно, реформа СБУ, впровадження парламентського контролю над сектором безпеки та оборони та новий закон про державну таємницю", – наголосив Чернєв.

  "Звичайно, з політичних міркувань наші західні партнери не заявляють прямо, що готуються прийняти Україну до НАТО. Але надання ПДЧ автоматично означає, що країна стає кандидатом і, після завершення всіх необхідних реформ, вступає до Альянсу", – зазначив нардеп.

  Нагадаємо, раніше Зеленський підписав закон про розвідку, необхідний для вступу в НАТО.

  Попередній матеріал
  Росіянин у камуфляжі незаконно перетнув кордон і просить притулку в Україні – що про нього відомо
  Наступний матеріал
  На Чорнобильській АЕС зафіксували вже 40 випадків COVID-19 – що відомо
  Loading...