5.ua

У МЗС вважають, що Угорщина не зможе заблокувати двосторонні відносини Україна-НАТО

  "Ми постійно намагаємося взаємодіяти з нашими угорськими колегами і через посольство, і на різних міжнародних майданчиках"

  У Міністерстві закордонних справ України вважають, що Угорщина не зможе заблокувати розвиток двосторонніх відносин Україна-НАТО.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Я не думаю, що Угорщина може заблокувати на рівні НАТО двосторонні відносини... Дуже шкода, що перед виборами в Угорщині передвиборна риторика перемагає над тими двосторонніми відносинами і тими позитивними їхніми складовими", – сказала речниця МЗС Мар'яна Беца.

  Вона також додала, що українська сторона відкрита до діалогу.

  "Це свідомі політичні маніпуляції та відверте перекручування реальності. Нам шкода, тому що ми конструктивно налаштовані на діалог із будь-яких питань... Ми постійно намагаємося взаємодіяти з нашими угорськими колегами і через посольство, і на різних міжнародних майданчиках", – пояснила речниця МЗС України.

  Мар'яна Беца додала, що розміщення на Закарпатті батальйону українських військ можливе з міркувань безпеки і для уникнення провокацій.

  "Розміщення тих чи інших батальйонів українських військових на території суверенної держави – це особиста справа цієї держави і суверенне право цієї держави. Звичайно, нас турбують постійні останнім часом провокації на території Закарпаття", – зазначила дипломат.

  Попередній матеріал
  У НАБУ заявили, що перешкодили розкраданню коштів у Миколаївському аеропорту
  Наступний матеріал
  Українські заробітчани за кордоном працюють надінтенсивно, багато хто не витримує – експерт
  Loading...

  Порошенко озвучив наступну амбіцію України щодо НАТО

  У НАТО визнали за Україною статус країни-аспіранта: що це означає

  Політолог: Вступ України до НАТО та ЄС – не на часі

  Клімкін: Нинішня Україна не має шансів стати членом ЄС і НАТО

  МЗС України готує меморандум до Міжнародного суду ООН щодо Криму і Донбасу

  5 канал - трансляція наживо