відкриті джерела

Українські заробітчани за кордоном працюють надінтенсивно, багато хто не витримує – експерт

  Зі слів Воскобойника, за кордоном бізнесмени хочуть використовувати "робочі руки" з максимальною ефективністю – 40% українців фізично не можуть витримувати такого темпу

  Українці, що працюють за кордоном, трудяться більше, ніж в Україні. При такій інтенсивності праці – вони могли б заробляти рівнозначні суми і в Україні. Про це заявив президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник в ефірі "5 каналу".

  "Якщо ми говоримо про фахівців – такі, як зварювальники, токарі, будівельники – так, вони можуть заробляти і тут. При такій самій інтенсивності, вони можуть заробляти тут такі самі гроші", – запевнив Воскобойник.

  За його словами, закордонні роботодавці прагнуть використовувати українців із максимальною ефективністю. А це вимагає від заробітчан виконання великого обсягу робіт.

  "Ті українці, що працювали у Польщі, в Німеччині, в Італії, – можуть підтвердити, що інтенсивність праці там набагато вища. Це пов'язано з тим, що бізнесмени і підприємці хочуть використовувати робочі руки людей з максимальною ефективністю. Відсотків 40 українців фізично не можуть вкластися у цей темп. Вони не можуть працювати з таким навантаженням і тому повертаються в Україну та розповідають про те, як над ними знущалися, як їм було важко, тяжко", – розповів експерт.

  Попередній матеріал
  У МЗС вважають, що Угорщина не зможе заблокувати двосторонні відносини Україна-НАТО
  Наступний матеріал
  У САП прокоментували інформацію в ЗМІ про відставку Холодницького
  Теги: