КСУ продовжив розгляд справи щодо закону про українську мову
КСУ продовжив розгляд справи щодо закону про українську мову "5 канал" / Олена Соловйова

У Конституційному Суді бідкаються на "постійний тиск" з боку антикорупційних органів

  Читайте по-русски
  Судді КСУ спрямували свою заяву до президента, спікера ВР та прем'єр-міністра

  У Конституційному Суді заявили, що "перебувають під тиском" із боку Національного антикорупційного бюро, Нацагентства з питань запобігання корупції та деяких політиків. З відповідною заявою звернулися до президента Володимира Зеленського та оприлюднили її на сайті суду.

  Зазначають, що тиск чиниться вже декілька місяців. Нібито вплинути хочуть на установу в цілому і на окремих суддів. А мета – зупинити або "дестабілізувати" роботу КСУ та підірвати його авторитет та довіру в суспільстві, йдеться у повідомлені.

  Проте, як запевнили в Конституційному Суді, вони продовжать керуватися Основним законом та "діятимуть винятково в інтересах українського народу".

  "Рішенням зборів суддів Конституційного Суду України голові КСУ Тупицькому О. М. доручено повідомити особисто президента України, голову Верховної Ради України та прем'єр-міністра України про ситуацію, що склалася", – резюмується у заяві.

  Нагадаємо, раніше КСУ скасував відповідальність за недостовірне декларування. У НАЗК заявили, що судді ухвалили це рішення у власних інтересах.

  Попередній матеріал
  Міжнародний демократичний союз привітав "ЄС" та Порошенка з успіхом на місцевих виборах
  Наступний матеріал
  ДТП у Києві: автобус зніс намет з продуктами – є травмовані та загиблий
  Loading...