Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал

У Комітеті виборців назвали "прогульників" голосувань у Верховній Раді за липень

  Читайте по-русски
  Депутати ВО "Батьківщина" в середньому взяли участь у 71% голосувань, депутати "Голосу" – у 72%. Вищі результати в депутатів "Європейської солідарності" – 74%

  Комітет виборців України проаналізував участь депутатів парламентських фракцій і груп у голосуваннях Верховної Ради в липні 2020 року. Про це повідомила пресслужба КВУ.

  Антилідерами за участю в голосуваннях стали депутати "Опозиційної платформи – За життя". За місяць депутати ОПЗЖ узяли участь лише в 53% голосувань, тобто пропустили кожне друге голосування.

  Серед депутатів ОПЗЖ, які майже не голосували в липні, – Сергій Ларін (проголосував двічі, взяв участь у 0,32% голосувань), Тарас Козак (0,32%), Вадим Рабінович (1%), Вадим Столар (1%), Юрій Бойко (3%), Сергій Льовочкін (4%), Юлія Льовочкіна (5%), Олександр Фельдман (8%), Ігор Абрамович (9%). Загалом 9 народних депутатів ОПЗЖ пропустили 90% голосувань.

  Також низькі показники в депутатів групи "За майбутнє". У середньому один депутат цієї політсили взяв участь у 61% голосувань.

  Депутати ВО "Батьківщина" в середньому взяли участь у 71% голосувань, депутати "Голосу" – у 72%. Вищі результати в депутатів "Європейської солідарності" – 74% та групи "Довіра" – 75%.

  "Слуги народу" взяли участь у 85% голосувань. Однак окремі депутати монобільшості пропустили значну кількість голосувань. Зокрема, Олександр Дубінський узяв участь лише в 5% голосувань, Ігор Фріс – в 11%, Анастасія Ляшенко – у 29%, Сергій Нагорняк – у 30%, Ольга Василевська-Смаглюк – у 32%.

  Нагадаємо, раніше у КВУ повідомили, що 153 народні депутати фракції "Слуга народу" є мільйонерами згідно з даними їхніх декларацій.

   

  Попередній матеріал
  Почерк Венедіктової: як генпрокурорка заблокувала розслідування у справі одіозного судді Вовка – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Перегляд телевізора підвищує ризик серцевого нападу – британські вчені
  Loading...

  КВУ показав, за що голосували найбільші прогульники Ради цього року

  Близько ста депутатів не прийшли на засідання Ради – КВУ

  Стало відомо, скільки депутатів узяли участь у всіх голосуваннях ВР

  КВУ про діяльність нардепів: Беленюк займається бюджетом, Юзик – охороною здоров'я, Тищенко – Києвом

  У КВУ розповіли, скільки нардепів взяли участь у 100% голосувань Ради

  В лідерах члени ОПЗЖ: названо прізвища депутатів, які пропустили найбільше засідань Ради