Ігор Коломойський
Ігор Коломойський Depositphotos

У Коломойського видалили новину про те, що Деркача в США вважають агентом Кремля

Читайте по-русски
Факт видалення помітили користувачі сервісу MediaMonitoringBot

Інформаційне агентство УНІАН, яке входить до медіа-холдингу Ігоря Коломойського, видалило новину про те, що народного депутата Андрія Деркача у США вважають російським агентом, який бере участь у кампанії Кремля проти кандидата на посаду президента США Джо Байдена.

Новина була опублікована під заголовком "Розвідка США назвала дії українського нардепа Деркача "втручанням РФ в американські вибори". Наголошується, що Росія використовує цілу низку заходів, щоб в першу чергу очорнити колишнього віце-президента Байдена".

Факт видалення новини, яка була опублікована і в українській, і в російській версії УНІАН, помітили користувачі сервісу MediaMonitoringBot, який за ключовими словами надсилає підписникам посилання на онлайн публікації.

Також інформація про новину збереглася у пошуковику Google, однак посилання на неї тепер не активне.

Видалена новина
Видалена новинаСкріншот із сайту

Як відомо, у п'ятницю, 7 серпня, була оприлюднена офіційна заява голови контррозвідки США Вільяма Еваніни, в якій, зокрема, йшлося про те, що "Росія використовує цілу низку заходів, щоб очорнити колишнього віцепрезидента Байдена і те, що вона сприймає як антиросійський "істеблішмент". Це узгоджується з публічною критикою Москви на його адресу, коли він був віцепрезидентом, за його роль в політиці адміністрації Обами щодо України і підтримку антипутінської опозиції всередині Росії.

Наприклад, проросійський український парламентарій Андрій Деркач поширює заяви про корупцію – в тому числі за допомогою оприлюднення давніх телефонних переговорів – щоб дискредитувати кандидатуру колишнього віцепрезидента Байдена і Демократичну партію". 

Варто зазначити, що агентство, яке належить Коломойському, активно поширювало антиамериканські заяви нардепа Деркача. А напередодні скандалу, спричиненого заявою очільника контррозвідки США, Міністерство юстиції США офіційно подало цивільний позов проти самого Ігоря Коломойського та його бізнес-партнерів щодо конфіскації нерухомості, яка на думку американських правоохоронців була придбана за кошти, незаконно виведені із "ПриватБанку" та відмиті у США.

Попередній матеріал
ЦВК офіційно призначила місцеві вибори – і визначила, де їх провести неможливо
Наступний матеріал
COVID-19 в Україні: серія антирекордів нарешті перервалася
Loading...