Олександр Бабіков
Олександр Бабіков Радіо Свобода

У ДБР підтвердили звільнення скандального ексзахисника Януковича Бабікова

  Читайте по-русски
  У відомстві не назвали конкретної причини звільнення

  Скандального першого заступника голови ДБР Олександра Бабікова ще 2 листопада звільнили із займаної посади. Про це повідомили в Державному бюро розслідувань у відповідь на запит "Радіо Свобода".

  "Відповідно до наказу Державного бюро розслідувань від 30.10.2020 року №658-ос полковник Державного бюро розслідувань, перший заступник директора Державного бюро розслідувань Бабіков Олександр Петрович звільнений з посади 2.11.2020", – цитує видання документ.

  У відомстві вирішили не називати конкретної причини звільнення. Але серед підстав для цього вказали ст. 15 закону про ДБР, у якій містяться обмеження для працівників бюро. А також ст. 34 закону про протидію корупції, за якою передбачається звільнення співробітника, якщо той має конфлікт інтересів, що не може бути врегульований.

  Також у прес-службі ДБР вказали на положення про проходження служби особами рядового та начальницького складу Державного бюро розслідувань, яка також передбачає звільнення співробітника у випадку конфлікту інтересів.

  Нагадаємо, ще у вересні в НАЗК заявили про необхідність звільнити Бабікова з ДБР через конфлікт.

  Як повідомляв 5.UA, колишній адвокат президента-втікача Віктора Януковича Олександр Бабіков був призначений на посаду першого заступника ДБР у січні 2020 року. До приходу в ДБР Бабіков працював у юрфірмі Aver Lex, яка займається захистом Януковича. До адвокатської діяльності працював у прокуратурі Кіровоградської, а пізніше Харківської області. Сам Бабіков публічно заявляв, що не представляв права та інтереси Януковича, "тим паче у справах Майдану". Його слова того ж дня оскаржили документами. Згодом спливло чимало доказів, що Бабіков таки представляв інтереси експрезидента щонайменше в чотирьох справах.

  Попередній матеріал
  Одіозний український боксер назвав Байдена "спонсором заколоту на Майдані"
  Наступний матеріал
  У ВООЗ закликали Данію не поспішати із знищенням 17 млн норок через COVID-19
  Loading...