норка
норка соцмережі

У ВООЗ закликали Данію не поспішати із знищенням 17 млн норок через COVID-19

  Читайте по-русски
  Спершу необхідно більш точно оцінити можливі ризики мутованого коронавірусу, вважають в організації

  Рішення Данії знищити всіх норок, щоб запобігти мутації COVID-19, є поспішним. Так вважають у Всесвітній організації охорони здоров'я, повідомляє сайт ВООЗ.

  В організації вважають, що перш ніж знищувати мільйони тварин, необхідно більш точно оцінити можливі ризики мутованого коронавірусу.

  "Усі віруси, включно із SARS-CoV-2, з часом змінюються. Штами SARS-CoV-2, що заражають норок та згодом передаються людині, можливо, набули унікальних комбінацій мутації. Щоб повністю зрозуміти вплив конкретних мутацій, необхідні передові лабораторні дослідження", – наголосили у ВООЗ.

  "Нам потрібно почекати та подивитися, які будуть наслідки, але я не думаю, що ми маємо робити будь-які висновки про те, чи вплине ця конкретна мутація на ефективність вакцини", – наголосила головна наукова співробітниця ВООЗ Сумья Свамінатан.

  Нагадаємо, уряд Данії, яка є найбільшим у світі виробником норкових шкурок, наказав знищити всі 17 мільйонів норок на звірофермах після того, як серед тварин виявили зараження на коронавірус.

  В уряді заявили, що у зв'язку з виявленням у норки мутованої інфекції, яка поширюється на людей і послаблює здатність до вироблення антитіл, потрібні рішучі дії.

  Попередній матеріал
  У ДБР підтвердили звільнення скандального ексзахисника Януковича Бабікова
  Наступний матеріал
  Унаслідок рішення КСУ зупинено перевірку декларації нардепа від "ОПЗЖ" Киви
  Loading...