У БПП заявили, що фракція підтримує створення ТСК щодо офшорів

Політична сила має одну вимогу до відстеження випадків використання офшорів

"Наша фракція повністю підтримує створення тимчасової слідчої комісії відносно офшорів, але за однієї умови – ми маємо розглянути всі випадки використання офшорів за всю історію нашої країни. Я маю на увазі – з 1991 року", – заявив народний депутат від БПП Артур Герасимов в ефірі "5 каналу".

За його словами, ключове питання полягає в тому – чи було перерахування грошей: "Коли перерахують мільярди доларів – не гривень – ось це серйозне питання. А коли офшори використовуються, наприклад, юридичними компаніями - це зовсім інше, це міжнародний досвід, який, між іншим, дуже багато наших колег розуміють".

Нагадаємо, напередодні міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів відкрив повний доступ до так званого панамського архіву усім охочим. За запитом "Україна" база видає дані на 469 офшорних компаній та 643 фізичні особи. Але чи займалися ці підприємства протизаконною діяльністю, натепер достеменно невідомо.

Попередній матеріал
Україна та Канада посилюють торговельні та інвестиційні відносини
Наступний матеріал
Бойовики звинуватили місію ОБСЄ у постачанні боєприпасів українським бійцям

Після скандалу з офшорами українське законодавство треба адаптувати до норм провідних країн – Центр економічної стратегії

Колесніков і брат Ахметова вивели "Конті" в офшор

Голова податкового комітету ВРУ: Потрібно не забороняти офшори, а оподаткувати прибутки з них

Як "антиофшорна" група боротиметься із виведенням грошей за кордон - інтерв'ю Ніни Южаніної

Великі компанії перевели в офшори 221 млрд доларів у 2015 році - ООН

5 канал - трансляція наживо