Ціль Росії не лише Україна, а Балтійсько-Чорноморський регіон у цілому – Порошенко

Про безпеку та загрози сьогодення український Президент говорив із колишніми лідерами країн регіону

Ціль Росії не лише Україна, а увесь Балтійсько-Чорноморський регіон в цілому. Про таке заявив Президент Петро Порошенко під час зустрічі з колишніми лідерами країн регіону, передає АПУ. 

Також глава держави відзначив тверду і принципову позицію лідерів країн Балтії та чорноморського регіону у підтримці територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

Окремо наголосив Петро Порошенко на важливості забезпечення солідарності всього світу з Україною та підтримки нашої держави. Обговорюваили учасники зустрічі і проблеми регіональної та глобальної безпеки, а особливо загострювали увагу на неприпустимості порушення норм міжнародного права.

Блок питань під час переговорів стосувався й безпеки у Балтійсько-Чорноморському регіоні, зокрема спроби дестабілізації ситуації в країнах регіону. Глава Української держави наголосив, що ціль Росії не лише Україна, а Балтійсько-Чорноморський регіон у цілому.

Співрозмовників Президент поінформував про ситуацію на Донбасі та відзначив важливість продовження санкцій проти РФ до повного виконання "Мінська".

Зауважимо, що 22-23 лютого колишні лідери Балтійсько-Чорноморського регіону візьмуть участь у IV Балтійсько-Чорноморському форумі "Солідарна безпека країн Балтійсько-Чорноморського регіону як консенсусна стратегія для великої Європи".

На заході Україну представлятимуть Леонід Кравчук, Леонід Кучма та Віктор Ющенко, Білорусь – Станіслав Шушкевич, Болгарію – Петар Стоянов, Литву – Вітаутас Ландсбергіс, Латвію – Валдіс Затлерс, Молдову – Петру Лучинський, Польщу – Александр Квасневський. Президентом Форуму є Геннадій Бурбуліс.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Грузія згадує жертв російської агресії 2008 року – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Єнін: ГПУ стикнулася із саботажем з боку Печерського суду у справі Курченка
Наступний матеріал
"Гучна заява": Москаль вилаявся на адресу очільниці МОЗ Супрун