Іванна Климпуш-Цинцадзе
Іванна Климпуш-Цинцадзе Facebook / За Чай.com

"Це стратегічно небезпечно": Климпуш-Цинцадзе спрогнозувала, як звільнення Цемаха вплине на комунікацію з ЄС

Читайте по-русски
"Пластилінова" позиція України щодо зовнішнього формулювання державного інтересу і нашої позиції серед країн-партнерів може нівелювати всю ту роботу, яка була пророблена для утримання міжнародної коаліції

В ефірі "5 каналу" голова комітету ВР з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе  розповіла, які наслідки матиме звільнення з-під варти фігуранта справи про збиття MH17 Володимира Цемаха у подальшій комунікації із Євросоюзом.

"Я розцінюю, що це стратегічно небезпечно стосовно взагалі втрати українських позицій і підтримки серед наших європейських партнерів. Бо Україна, яка мала можливість допомогти в остаточному встановленні провини Російської Федерації в збитті MH17, вона, власне, повелася зовсім не по-партнерських з нашими колегами, які протягом вже довгого часу розслідують цей страшний злочин, який стався над небом Донеччини", – сказала Климпуш-Цинцадзе.

Вона додала: "Як на мене, то ця невиразна позиція України, така "пластилінова" позиція України щодо зовнішнього формулювання державного інтересу і нашої позиції серед країн-партнерів, а ще ось такі незрозумілі для наших партнерів кроки просто нівелюють усю цю величезну роботу і з боку України, і з нашими найближчим друзями з різних країн ЄС для утримання цієї коаліції".

Як повідомляв 5.UA, 5 вересня судді Апеляційного суду міста Києва відпустили Цемаха під особисте зобов'язання. Прокуратура вимагала залишити підозрюваного під арештом, заявляючи, що він може втекти.

Довідка. Цемах керував так званою "протиповітряною обороною" в районі, де збили літак "Малайзійських авіаліній". Як припускають, Цемах є серед осіб, яких Росія хоче бачити у списку для обміну ув'язненими з Україною.

Попередній матеріал
8-річний Данило Курілкін з Івано-Франківська став чемпіоном світу з шашок – які враження хлопчика
Наступний матеріал
Із московського СІЗО "Лефортово" виїхали автобуси в супроводі поліції – Цимбалюк
Loading...