Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

Порошенко: Коли Путін вимагає звільнення ключового свідка у справі МН17 – цим він визнає свою відповідальність

  Читайте по-русски
  Порошенко зауважив, що українська сторона покладає сподівання на сесію ПАРЄ, яка відбудеться восени

  П'ятий президент України Петро Порошенко зустрівся з колишнім президентом Латвії Раймондсом Вейонісом. Обидва відзначили високий рівень двосторонніх відносин України і Латвії та обговорили співпрацю на міжнародному рівні. Про таке йдеться у повідомленні на сайті "Європейської солідарності".

  Порошенко подякував особисто Вейонісу та Латвії за підтримку України. Петро Порошенко зауважив, що українська сторона покладає сподівання на сесію ПАРЄ, яка відбудеться восени.

  "Наша делегація обов’язково буде там присутня. Ми закликатимемо притягнути до відповідальності Росію за всі жертви, які були впродовж останніх п’яти років через російську агресію в Україні", – наголосив п'ятий президент України.

  Порошенко зауважив, що йдеться також і про невинних жертв, які загинули через збиття літака рейсу МН17.

  "Чи можете ви собі уявити, що Путін вимагає звільнення ключового свідка по МН17 і його повернення до Росії. Це і є визнання відповідальності", – заявив Петро Порошенко.

  Колишній президент Латвії Раймондс Вейоніс, в свою чергу, запевнив, що його країна продовжуватиме підтримку України в її захисті незалежності та територіальної цілісності.

  Він наголосив, що необхідно продовжувати постійно тиснути на країни, навіть всередині Європейського Союзу, оскільки іноді відбуваються надто довгі дискусії, наприклад щодо продовження санкцій проти Росії. 

  Раймондс Вейоніс своєю чергою наголосив на важливості виконання Мінських угод.

  Як повідомляв 5.UA, 5 вересня судді Апеляційного суду міста Києва відпустили Цемаха під особисте зобов'язання. Прокуратура вимагала залишити підозрюваного під арештом, заявляючи, що він може втекти.

  Довідка. Цемах керував так званою "протиповітряною обороною" в районі, де збили літак "Малайзійських авіаліній". Як припускають, Цемах є серед осіб, яких Росія хоче бачити у списку для обміну ув'язненими з Україною.

  Попередній матеріал
  Президент оновив склад РНБО
  Наступний матеріал
  Чернігівський апеляційний суд залишив Гримчака за ґратами – подробиці
  Loading...