Зеленський і Путін
Зеленський і Путін Facebook / Радіо Свобода

"Це означає обманювати українців": Порошенко не поділяє захвату Зеленського від "зазирання в очі Путіну"

  Читайте по-русски
  Лідер "ЄС" наголосив, що Мінські угоди дозволяють не випрошувати, а вимагати від Росії миру, потрібна тільки політична воля

  П'ятий президент України Петро Порошенко не поділяє захвату Володимира Зеленського від спроби "зазирнути в очі Володимиру Путіну". Про це Порошенко розповів у колонці для "Української правди".

  Як відомо, вчора, 11 лютого, президент України Володимир Зеленський розповів про свої враження від зустрічі з Путіним у Парижі. Зокрема, він сказав, що нібито побачив в очах Путіна бажання закінчити війну.

  Порошенко не поділив "оцього захвату Зеленського від зазирання в очі Путіну".

  "Стверджувати, ніби десь глибоко в його зіницях проглядається бажання миру – це значить обманювати українців і сприяти детоксикації Путіна в очах світової спільноти, в тому числі і наших ключових партнерів", – заявив п'ятий президент.

  Сказав Порошенко і про Мінські угоди. Він сказав, що вони "дають шанс формулювати жорсткі вимоги до Росії, і не випрошувати, а вимагати у неї миру, була б тільки на те політична воля".

  Він також сказав: "Дорожня карта з чіткою послідовністю пунктів, повернення до добре опрацьованої нами ідеї миротворців ООН, відсутність авралу у підготовці виборів на окупованих територіях (про осінь поточного року й мови бути не може), не вмовляння, а тиск на Путіна, – все це є можливим і необхідним на основі тих домовленостей в Мінську, які були опрацьовані з вересня 2014 по лютий 2015 року".

  Як повідомляв 5.UA, Порошенко розповів невідомі деталі про підписання Мінських угод у 2015 році

  Попередній матеріал
  "Укрзалізниця" призначила 15 додаткових поїздів на 8 березня – які саме
  Наступний матеріал
  "Ми не боїмося": під ДБР зібралася акція на підтримку депутатки "ЄС" Софії Федини
  Loading...