Марія Іонова
Марія Іонова eurosolidarity.org

"Це не журналістика, це пекло": Іонова прокоментувала ефір "на каналі Коломойського+Медведчука=Зеленського"

  Читайте по-русски
  Відомо, що на ефір також "запросили" Ірину Геращенко

  Нардепка від "Європейської Солідарності" Марія Іонова розкритикувала ефір на телеканалі "1+1" програми, що вібулася 10 червня. За її словами, "це не журналістика". Про це повідомляє пресслужба "Європейської Солідарності".

  "Світ перевернувся. Не можу вже мовчати. Цей біль дуже гострий. Це пекло те, що вчора відбувалось на каналі "Коломойського + Медведчука = Зеленського". Я в принципі не дивлюсь цей канал, тим паче не дивлюсь "Право на владу", де інформаційно вбивають, нищать, принижують. Це не журналістика. Але вчорашня програма перейшла всі можливі межі. Ірина Геращенко (співголова фракції "ЄС", уповноважена президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях (2014-2019) – ред.), яка мужньо витримала диявольський ефір. Циніки, тема заручників занадто болюча", – обурилася народна депутатка.

  Вона також розповіла, наскільки тема заручників болюча для колеги Ірини Геращенко.

  "Ніколи про це не писала і не говорила. Але мало хто знає, в якому стані Іра поверталась з Мінська. Я її зустрічала з Мінська! Ми разом плакали, але всю повну чашу болю і трагедій людських доль, пережила вона! Ви бачили її роздерті до крові руки? Ви бачили її, коли вона не спала тижнями, особливо перед звільненням? Вам дзвонили серед ночі мами, дружини, сестри заручників? Вам влаштовували протести деякі родичі заручників, які були під впливом Медведчука? Ви викривали паскудні схеми Путіна і Медведчука по спискам заручників, коли підсовували не військових, а невідомо кого? А Іра це викривала!!! Тому, так, іноді дати звільнення переносились. На те були вагомі причини", – написала Іонова.

  Нардеп також розповіла, що Ірина Геращенко збирала допомогу для дітей і родин заручників. Це Іра працювала над законопроєктами по соціальному захисту родин заручників і зниклих без вісті, і військовополонених.

  "Я бачила ці всі процеси. Це було критично важливо – пройти всі юридичні процеси, щоб в подальшому мати беззаперечну позицію в міжнародних судах. Петро Порошенко, Іра Геращенко, вся команда – дії були направлені тільки на одне – боротися за всіх!... Хто зараз займається звільненням? Скільки у нас заручників? Ви знаєте їхні прізвища і родини?" – написала Іонова.

  Вона також закликала журналістів не зкривати очі на ситуацію, що склалася.

  "Прикро, що свідомі профі журналісти мовчать, прикро, що всі державні органи, які мають реагувати на інформаційне кілерство, мовчать. Не мовчіть! Бо наступними можете бути ви. То хто там розповідає про те, що Зеленський заганяє Коломойського? Іра, твій вклад і робота неоціненна. Свідомі, адекватні люди це бачать і цінують, і жодна паскуда це не змінить", – написала Іонова.

  Як повідомляв 5.UA, Ірина Геращенко повідомила, що на неї готують атаки в соцмережах

  Попередній матеріал
  Очільник Держмитниці розповів, коли працівників почнуть переводити на контракти
  Наступний матеріал
  У Києві депутатів і чиновників щеплюватимуть Pfizer поза чергою – що відомо
  Loading...