Тимофій Милованов. Фото: Ліза Сидорова
Тимофій Милованов. Фото: Ліза Сидорова Слово і Діло

"Потрібно щось робити": Милованов виступив за легалізацію проституції

  Читайте по-русски
  Урядовець вказав на два можливих варіанти подолання проблеми

  Міністр розвитку економіки, торгівлі й земельних ресурсів Тимофій Милованов висловився за легалізацію проституції в Україні. Про це він розповів у інтерв'ю виданню "Слово і Діло".

  За словами Милованова, є цілі професії, які працюють в "тіньовому" секторі економіки, а є й такі, існування яких взагалі не хочуть помічати.

  "У нас багато людей в тіні працюють. У нас є цілі професії, які працюють в тіні… Але в нас є і такі сектори, стосовно яких ми робимо вигляд, що їх зовсім немає. Проституція – це один з них… Це повністю нелегальний сектор. Але він є і завжди був", – зауважив він.

  Урядовець вказав на необхідність пошуку подолання проблеми: "Там люди реально не захищені. Звичайно, можливо, багато людей вважають, що це етично неприйнятно, але від цього явище не зникає – воно тільки поглиблюється. Навіть торгівля людьми є, навіть рабство є. І з цим потрібно щось робити".

  Він бачить два варіанти рішення проблеми: "Один шлях – це кращий моніторинг, боротьба. Другий шлях – це легалізація. Суспільство має вирішити, який шлях кращий. Але, на мою думку, було б більш ефективно легалізувати, формалізувати і далі регулювати. Тобто, дозволити, але дозволити в окремих місцях; не дозволяти знущання над людьми. З іншого боку, якщо ми хочемо з цим боротися, можна говорити про криміналізацію клієнта. У скандинавських країнах, кажуть, що це працює краще, ніж легалізація".

  "Наше завдання в цьому питанні, щоб людьми не торгували. Це – найстрашніше, що може відбуватися і що іноді відбувається. А потім уже – захистити тих людей. Але тут суспільство має вирішити з етичної точки зору", – резюмував Милованов.

  Нагадаємо, колишня в.о. глави МОЗ Уляна Супрун після скандалу навколо інтимного листування нардепа Богдана Яременка вже порушувала питання легалізації проституції.

  Попередній матеріал
  Обшуки на "1+1": в СБУ назвали причини (оновлено)
  Наступний матеріал
  "Опускаються руки": у Світовому банку застерегли щодо розвороту медреформи та ситуації з "Приватом"
  Loading...