5 канал

Тетерук: Зустріч Савченко із ватажками "ДНР"/"ЛНР" - частина спецоперації ФСБ

Тетерук про поїздку Савченко до Мінська: "Ми стаємо свідками спецоперації ФСБ на певному етапі"

Народний депутат від "Батьківщини" Надія Савченко, зустрічаючись із ватажками терористичних "ДНР" і "ЛНР", паплюжить усі зусилля української влади щодо протидії російській агресії на Донбасі. Про таке в ефірі "5 каналу" заявив перший заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук.

"Ця людина повністю паплюжить усі зусилля української влади, тому що вона усуває Кремль як головний чинник агресії на Донбасі, і показує усьому світу, що вона, як народний депутат, розмовляє з представниками так званих "ЛНР" та "ДНР" як рівний з рівними", – зазначив він.

Нардеп наголосив: "Зараз Медведчука взагалі не сприймають, наразі ця особа не спроможна бути представником з обміну, через несприйняття українцями. Тепер вони (російська сторона – 5.ua) намагаються використати Надію Савченко як ту людину, яка спроможна буде розпочати заморожений процес обміну заручниками. Це є дуже підступним і цинічним процесом. … Вони створюють такі умови, де саме Надія Савченко зустрічається sз Захарченком і Плотницьким, нібито вони щось вирішують і з їхньої волі, будуть міняти наших військовополонених і повертати. Таким чином вони намагаються легітимізувати ці "ЛНР" і "ДНР" як співрозмовників, хоча це категорично не можна роботи, бо вони є терористичними організаціями, які нам Кремль підсовує, як сторону переговорів, тим самим усуваючись від переговорів. Хоча цей процес повністю контролює Кремль".

Зі слів Тетерука, українці стають свідками спецоперації ФСБ на певному етапі. "Це дуже небезпечно. Ми стаємо свідками спецоперації ФСБ на певному етапі", – додав він.

Нагадаємо, як заявив народний депутат від "Батьківщини" Іван Крулько, Надія Савченко вийшла з партії кілька тижнів тому – це не розголошували.

Також зазначимо, напередодні журналіст проекту "Гроші" (телеканал 1+1) зателефонував нардепу Надії Савченко від імені "сепаратистів" з пропозицією відкрити в Києві представництво "ЛДНР" під виглядом культурного центру. Він представився під час телефонного дзвінка "людиною Захарченка" і вмовив народну обраницю на зустріч, а також співпрацю з керівниками "ДНР". Цікаво, що Савченко назвала цей проект "За мир", а також зазначила, що він має розпочатися під час релігійних свят. Згодом зайшла мова про так званого "ватажка ДНР" Олександра Захарченка, тож парламентарка скористалася змогою, щоб передати йому привіт. "Саші прівєт великий. Скажіть, що було б добре 23-го зустрітися Мінську", — сказала Савченко.


Попередній матеріал
Експерт розповів, у скільки українцям обійдеться новорічний стіл
Наступний матеріал
Прес-конференція щодо запуску кримськотатарської редакції каналу іномовлення UA/TV – завершено

Комітет із Нацбезпеки просить СБУ перевірити факти візиту Савченко до Мінська

Савченко підтвердила СБУ, що спілкувалася в Мінську з ватажками "ДНР" і "ЛНР"

Контактна група не знала про зустріч Савченко з ватажками "ДНР" та "ЛНР" – Оліфер

У "Батьківщині" засудили переговори Савченко з ватажками "ДНР" та "ЛНР"

У СБУ прокоментували зустріч Савченко з ватажками "ДНР" та "ЛНР" у Мінську

5 канал - трансляція наживо