магазин продуктів харчування 5.ua

Експерт розповів, у скільки українцям обійдеться новорічний стіл

У 2017 році продукти харчування подорожчають на 12%, максимум на 15%

Якщо говорити про передноворічне подорожчання, ми його уже почали спостерігати, тому що з 10 грудня щороку ми бачимо підвищення цін на всі продукти харчування, повідомив у програмі "Інформаційний ранок" на "5 каналі" генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

"Новий рік для більшості українців являється одним з найбільших свят, тому ми і відповідно спостерігаємо підвищення цін. З іншого боку, цього року у нас відчувається велика конкуренція на ринку торгівлі. І торгові мережі, конкуруючи між собою, уже відкрили акції від 20% до 40% знижки на передноворічні продукти харчування, які ми традиційно кладемо на новорічний стіл", - розповів Дорошенко.

Він додав: "Ті ціни, які ми бачимо на новий рік, ми фактично з такими цінами проживемо всю зиму. Тому що зима – це той період, коли ми мало купляємо продуктів харчування". 

"Ключові фактори, які впливають на ціну: перше – це світова ціна на продукти харчування, друге – це курс долара, третій фактор, який впливає – це інфляція у 2017, яку закладає Кабінет міністрів бюджетом 2017 року. Якщо інфляція у 2017 році буде 10-12%, ми побачимо, що продукти харчування подорожчають на 12%, максимум на 15%", - повідомив Олексій Дорошенко.

Попередній матеріал
Бійці 128-ї бригади показали, як виглядає один день із життя української армії на передовій – відео
Наступний матеріал
Тетерук: Зустріч Савченко із ватажками "ДНР"/"ЛНР" - частина спецоперації ФСБ
Теги:
Loading...
В уряді розповіли про переваги проекту зі скасування держрегулювання цін на продукти харчування

В уряді розповіли про переваги проекту зі скасування держрегулювання цін на продукти харчування

Пілотний проект Кабміну: з 1 жовтня скасовується держрегулювання цін на продукти харчування

Пілотний проект Кабміну: з 1 жовтня скасовується держрегулювання цін на продукти харчування