Юрій Луценко
Юрій Луценко Facebook / Юрій Луценко

Тепер точно у відставку: Луценко визначився, коли піде з посади генпрокурора

Читайте по-русски
Чільник ГПУ зазначив, що внесе подання на звільнення за власним бажанням

Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що подасть заяву про відставку, коли новий парламент – Верховна Рада IX скликання – приступить до роботи. Про це розповів в ефірі радіо "Новое время".

"У ході першої зустрічі з обраним президентом Зеленським, це ще було до його інавгурації, я сказав, що як тільки буде обраний новий парламент, я напишу заяву на ім'я спікера. Я готовий до цього, чекаю ім'я спікера. Як тільки парламент збереться і сформує керівні органи, я напишу заяву про відставку за власним бажанням", – заявив він.

Чільник ГПУ зазначив, що внесе подання на звільнення за власним бажанням. Однак, чи буде в подальшому займатися політичною діяльністю, як планував раніше – ще не визначився.

Нагадаємо, вперше про бажання звільнитися генпрокурор заявив ще торік, у листопаді. Це рішення Луценко пов'язував із політизацією справи нападів на активістів, зокрема і нападу, що призвів до смерті херсонської активістки Катерини Гандзюк. Втім, тоді рейтингове голосування в Раді за відставку Луценка набрало лише 38 голосів із 332 зареєстрованих. Юрій Луценко обіймає посаду голови Генеральної прокуратури від травня 2016 року.

Попередній матеріал
На вбивство українських захисників відреагував спецпредставник Держдепу США
Наступний матеріал
Занурення на 92 метри: український спортсмен встановив національний рекорд із фрідайвінгу
Loading...