Twitter / Петро Порошенко

Зеленський знову спрямує до ВР подання на звільнення топпосадовців – тепер із Луценком

Читайте по-русски
В АП вже є кілька претендентів на ці посади, але імен ніхто ще не називав

Уже чотири подання на звільнення спрямує президент Зеленський на розгляд народних депутатів наступного тижня. Вдруге подаватиме на звільнення чільників Міністерства оборони, Служби безпеки та Міністерства закордонних справ. А також – генерального прокурора Юрія Луценка. Про це заявив представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Він також повідомив, що вже є по кілька претендентів на ці посади, але імен не назвав.

"Я глибоко переконаний, що на наступному тижні президент України знову до Верховної Ради пришле вже не три, а чотири подання на звільнення. В тому числі – й генерального прокурора Юрія Луценка. І тих трьох, які нам відмовили… Ми будемо показувати, що в ситуації, в якій сьогодні є абсолютне нерозуміння і несприйняття позиції президента, президент буде наполягати на тому, що це в межах його конституційних повноважень", – заявив Стефанчук.

Нагадаємо, напередодні народні депутати не підтримали президентські подання про звільнення міністра оборони Степана Полторака, чільника МЗС Павла Клімкіна та голови СБУ Василя Грицака.

Попередній матеріал
На президентському літаку в Україну з Грузії повернули 10 дітей із родини Сусляків
Наступний матеріал
Засідання Верховної Ради: година запитань до уряду – трансляція
Loading...