5 канал

Ситуацію в Україні дестабілізують не агенти Кремля, а агенти власної кишені – нардеп

"Не вірю у так званий план "Шатун" – це реакція СБУ на відомі більшості політиків певні плани окремих осіб щодо боротьби за владу всередині країни", – вважає нардеп

Ситуацію в Україні дестабілізують не агенти Кремля, а агенти власної кишені. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив позафракційний народний депутат Юрій Левченко.

"Насправді, оця так звана "дестабілізація" – це, по суті, дві або кілька олігархічних груп між собою борються: одні планували певні акції, можливо, а інші ставили на випередження і оголосили їх агентами Кремля, хоча насправді і ті й ті, на мою думку, це агенти своєї власної кишені, які працюють на самозбагачення, а не є агентами українського народу", – сказав він.

Нардеп додав: "Я не вірю у так званий план "Шатун", що це є якісь там кремлівські розробки, я думаю, що це є реакція СБУ на ті відомі більшості політиків певні плани окремих осіб щодо боротьби за владу всередині країни ... це вже, м'яко кажучи, підозріло, коли вже два тижні СБУ щось розповідає, виходить на прес-конференції розповідає про кремлівські плани, а при цьому жодного навіть опосередкованого якогось кремлівського агента не затримано і не допитано".

Читайте також: Путінський план "Шатун" з дестабілізації України з тріском провалився – МВС

Попередній матеріал
Напередодні дня пам'яті жертв Голодомору: Очевидець Микола Онищенко поділився спогадами про трагедію
Наступний матеріал
Рішення щодо Новинського буде прийнято на наступному засіданні Регламентного комітету ВР – нардеп
Теги:
Loading...

Дестабілізація в Україні вигідна якраз п'ятій колоні – нардеп

Фесенко: Зміст е-декларацій українських посадовців не стане чинником для соціальної дестабілізації

СБУ викрила плани РФ з дестабілізації ситуації щонайменше в 10 регіонах України

Порошенко: ЗМІ, що фінансуються з РФ, не повинні дестабілізувати ситуацію в Україні, але їх дії мають оцінюватися в рамках закону

ГУР: Заява ФСБ Росії – один із елементів підбурювання і дестабілізації ситуації в Україні

5 канал - трансляція наживо