5 канал

ГУР: Заява ФСБ Росії – один із елементів підбурювання і дестабілізації ситуації в Україні

Головне управління розвідки Міністерства оборони України спростовує інформацію, яку зараз поширює ФСБ Російської Федерації щодо участі підрозділів воєнної розвідки в терористичній діяльності на території окупованого Криму

Заява ФСБ Росії про "ДРГ ЗСУ" в Криму – це провокація, що є елементом "гібридної війни", яку зараз веде Російська Федерація проти України. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький.

"Головне управління розвідки Міністерства оборони України спростовує інформацію, яку зараз поширює ФСБ Російської Федерації щодо участі підрозділів воєнної розвідки в терористичній діяльності на території окупованого Криму ... ми зазвичай не коментуємо інформацію про наших співробітників, але реально на сьогоднішній день жодного співробітника Головного управління розвідки Міноборони ФСБ Росії на території Криму не затримувала", – зазначив він.

Скібіцький додав: "Якби з нашої сторони було застосована важка техніка, бронетранспортери, артилерійські системи, то повірте мені, уже б Російська Федерація кричала про це на весь світ уже 8 серпня, а жодної реакції не було. І постає питання, якщо там розміщені підрозділи регулярних збройних сил Росії, вони жодним чином не реагували на так званий прорив диверсійних груп. Це більше схоже на сценарій якогось навчання, яке дійсно відпрацьовується зараз на території Криму".

З його слів, заява ФСБ Росії про "ДРГ ЗСУ" в Криму – це один із елементів підбурювання і дестабілізації ситуації в Україні.

"Це є зараз офіційна оцінка Головного управління розвідки, що це є дійсно провокація, що це є елемент тої "гібридної війни", яку зараз веде Російська Федерація проти нас, і це є одним з елементів підбурювання і дестабілізації ситуації в нашій державі", – прокоментував представник ГУР.

Нагадаємо, сьогодні ФСБ РФ заявила, що у ніч на 8 серпня українські війська нібито спробували здійснити прорив у Крим. При цьому загинув російський військовий. Окрім того, у відомстві заявили, що у ніч на 7 серпня в районі Армянська була виявлена група диверсантів, які нібито були підіслані Міністерством оборони України і мали здійснити низку терактів.

Попередній матеріал
В.о. міністра охорони здоров’я: на кого замінять лікарів швидкої допомоги
Наступний матеріал
Путін відреагував на заяву ФСБ РФ і пригрозив Україні, що "не пройде повз"
Теги:
Loading...

Заявою ФСБ Кремль намагається виправдати агресивні дії своїх військових підрозділів у Криму – Міноборони

Турчинов: Заява ФСБ про "ДРГ ЗСУ" у Криму – істеричний і брехливий елемент гібридної війни

"ФСБ вичікувала": У Генштабі прокоментували заяву про підготовку українською розвідкою терактів у Криму

СБУ спростовує заяву ФСБ РФ щодо прориву української ДРГ у Крим

Росія посилює озброєння прикордонників ФСБ у Криму – Слободян

5 канал - трансляція наживо