Юрій Бутусов
Юрій Бутусов "5 канал" / Ганна Рибалка

Свідчити готові 5 учасників спецоперації із затримання "вагнерівців", але ТСК "слуг" їх не заслуховує – Бутусов

Читайте по-русски
Поки що помітні лише спроби посунути опозиційних депутатів від інформації, вказав журналіст

Парламентська комісія "слуг народу і ОПЗЖ" не налаштована розкривати правду щодо зриву спецоперації із затримання російських найманців з ПВК "Вагнера", адже на засідання не допустили опозиційних нардепів.

Таку заяву в коментарі "5 каналу" зробив головний редактор видання "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов.

Він наголосив, що доступ до таємної інформації з боку депутатів опозиції – це і є суть парламентського контролю.

"Мають викликати учасників операції та присутніх на тій нараді в Офісі президента України. Поки що я бачу спроби депутатів посунути від даних", – вказав журналіст.

"Я знаю, що готові дати покази учасники операції… Ми зможемо отримати всю інформацію. Серед документів – план операції, підписаний у липні 2020 року міністром Андрієм Тараном. І на перший план вийде головне питання – так а хто ж злив? До цього причетне керівництво Офісу президента", – розповів він.

За словами Бутусова, є п'ятеро людей, учасників спецоперації, які готові особисто дати свідчення. Він також підтримує необхідність допитати президента Володимира Зеленського та керівника ОПУ Андрія Єрмака.

"Я, звичайно, вважаю, президент має давати покази… Зірвана спецоперація була не через накази президента України, а через те, що хтось зателефонував до іноземних спецслужб, до ворожих… Ця людина могла й раніше передавати інформацію. Тобто в нас є несанкціонований канал передачі інформації", – вказав він.

Нагадаємо, учасник російсько-української війни, громадський активіст і блогер Олександр Погребиський заявив, що активістам та блогерам, які висвітлюють засідання ТКС щодо "вагнергейту", відключили інтернет та заблокували роботу.

Попередній матеріал
На Україну чекають теплі та сонячні вихідні – де можливі короткочасні дощі
Наступний матеріал
Велика Британія перевірить біометричні паспорти України для можливого надання безвізу – МВС
Loading...