5 канал

"Судові баталії" з Поляковим: чому нардеп знову відмовився вдягати е-браслет

Максим Поляков вже тричі відмовився вдягати браслет стеження

У четвер, 17 серпня, Солом'янський райсуд подовжив запобіжний захід нардепу Максиму Полякову, якому закидають причетність до лобіювання інтересів бурштинокопачів. Про це повідомляє "5 канал". 

Як стало відомо, суд вкотре наголошувала на необхідності здати закордонні паспорти й вдягти електронний браслет стеження.

Натомість, народний депутат вкотре відмовлявся це робити. Мовляв, це б заважало йому виконувати депутатські обов'язки, а саме – брати участь у міжнародних поїздках.

"Щодня я виїжджаю, бо я ще керівник Черкаського партійного осередку в області. Я їжджу по району та в інші регіони, бо я є секретарем фінансового комітету, я підписую документи. Тобто у нас не зможе функціонувати комітет, я не зможу працювати в закордонних відрядженнях (якщо вдягну браслет). І у чому їх логіка?" – коментує нарфронтівець Поляков.

Натепер нардеп вже тричі відмовився вдягати браслет стеження, тож сторона обвинувачення завтра клопотатиме про стягнення до держбюджету внесеної застави у 304 тисячі гривень.

"З урахуванням того, що пан Поляков був третій раз викликаний для застосування електронного засобу контролю, знову ж таки відмовився, і для цього створив певні умови заздалегідь – а саме знявшись з місця реєстрації з Умані і зареєструвавшись у Києві. Він повідомив про це органи досудового слідства, тому ми підготували доповнення до поданого клопотання. Воно вже вручене стороні захисту і підозрюваному і доповнення вже знаходиться у суді", – повідомив прокурор Максим Кравченко. 

Нагадаємо, раніше в САП заявляли, якщо Поляков не носитиме електронний браслет, проти нього можуть порушити вже другу кримінальну справу, а заставу в розмірі понад 300 тисяч гривень перерахують у держбюджет. Згодом, 31 липня, народний депутат Максим Поляков подав до Генпрокуратури матеріали про зловживання службовим становищем директора НАБУ Артема Ситника.

Довідка: Нардеп Максим Поляков – фігурант справи щодо незаконного видобутку бурштину. У цій же справі обвинувачують іншого народного обранця – позафракційного Борислава Розенблата.

Попередній матеріал
Скандал у Києві: забудовник вирішив знести пам'ятник волонтерам та зрівняти сквер
Наступний матеріал
У Мін'юсті розповіли, як створюватимуться директорати у Кабміні
Loading...