5 канал

Сценарій захисту Януковича під час відеодопиту "пішов прахом" – журналіст

На якийсь момент прокуратура загнала екс-президента Віктора Януковича в кут

Сценарій захисту Януковича під час відеодопиту не здійснився. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив головний редактор інформаційної агенції "РБК-Україна" Валерій Калниш.

"Прокуратура не дала йому (Януковичу – 5.ua) піти просто так. І ті питання, які ставилися, зрозуміло, що Янукович виляв, зрозуміло, що він всіляко відмовлявся від фактів конкретних телефонних переговорів свого виїзду в Росію, але мені здалося, що в якийсь момент прокуратура загнала його в кут. І це не тільки тому, що ось прокуратура, а це Янукович. Тому що це дійсно виглядало так, що Януковичу нічого було відповісти на конкретні запитання слідства", – зазначив він.

Читайте також: Янукович на суді: Україна могла б "сісти на шпагат"

Зі слів журналіста, сценарій, який був написаний для Януковича під час допиту, не втілився у життя.

"Було видно, що ті запитання, як на мене, які подавалися зі сторони захисту колишніх бійців "Беркута", звичайно були з ним узгоджені. Але не можна було підготуватися до всього процесу, тому що він не знав, про що його будуть запитувати не тільки слідчі Генеральної прокуратури. Коли справ дійшло до перехресного опитування, коли справа дійшла до потерпілої сторони, коли справа дійшла до Євгенії Закревської, яка представляє інтереси жертв Майдану, стало зрозуміло, що сценарій, навіть якщо і він був написаний, він взагалі пішов прахом. Він почав різко все забувати, перестав пам'ятати", – наголосив Калниш.

Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" політичний експерт Микола Давидюк, сьогодні президент-утікач Віктор Янукович відпрацьовує своє ПМЖ.

Як повідомляв 5.ua, 28 листопада генеральний прокурор Юрій Луценко у Святошинському райсуді  Києва усно оголосив підозру Януковичу в держзраді.

Попередній матеріал
Дев’ятиденна жалоба, заборона всіх розваг і продажу алкоголю: як на Кубі прощаються із Фіделем Кастро
Наступний матеріал
Новим держсекретарем США може стати колишній глава ЦРУ

Експерт про допит Януковича: "Дивно, що він взагалі щось пам'ятає"

Янукович вибачився перед родичами загиблих на Майдані

Янукович визнав, що "Беркут" перевищив повноваження під час розгону Майдану

У ГПУ заявили, що мають докази неправдивості свідчень Януковича в суді

Янукович не пам'ятає, чи спілкувався з Путіним у ніч на 19 лютого 2014 року

5 канал - трансляція наживо