5 канал

Янукович на суді: Україна могла б "сісти на шпагат"

"Ми не олімпійські чемпіони, щоб на шпагат сісти"

Екс-президент України Віктор Янукович вважає, що Україна "сіла б на шпагат" у разі неврахування її інтересів під час підписання угоди з ЄС про зону вільної торгівлі. Про це він заявив у ході відеоконференції під час засідання Святошинського райсуду щодо злочинів на Майдані.

"Україна багато втрачала, але не мала жодних компенсаторів. Ми звернулися тоді до Європейського Союзу для того, щоб доопрацювати цю угоду (про ЗВТ з ЄС – 5.ua) в частині втрат Україною. Враховуючи, що ми в 2014 році зазнали втрат у зовнішній торгівлі з Росією, ми бачили, що цей процес поглиблювався, тобто Україна втрачала обсяги зовнішнього обороту в торгівлі з Росією. Під час переговорів з Росією ми відчули, що така ж угода про ЗВТ готується Росією для підписання з ЄС, тобто про зону вільної торгівлі, а ми, як стратегічні партнери, добре розуміли, що якщо Росія не врахує наші інтереси під час підписання угоди з Європою, ми, як кажуть, сядемо на шпагат. Але ми не олімпійські чемпіони, щоб на шпагат сісти", – розповів Янукович.

Він додав: "Тому я звернувся до Європейського Союзу, на майбутнє треба врахувати, щоб Україну включили до підписання угоди з Росією як зацікавлену сторону. А в той час, коли ми підпишемо угоду з ЄС, наше прохання – включити Росію. І тоді в цьому трикутнику ми знайдемо спільний інтерес".

Нагадаємо, Луценко у Святошинському суді усно оголосив підозру Януковичу в держзраді.

Попередній матеріал
У МЗС відреагували на рішення суду РФ щодо продовження ув'язнення Сущенка
Наступний матеріал
В авіакатастрофі в окупованому Криму загинув відомий російський актор – ЗМІ
Loading...

ГПУ: Найближчим часом підозра Януковичу у держзраді переросте в обвинувачення

Друга спроба допиту Януковича: "екс-беркутівців" таки доставили до суду

Адвокати родин Небесної Сотні закликали не блокувати допит Януковича

Адвокати Небесної Сотні пояснили, чому Януковича допитують як свідка

Янукович розповів, як тікав до Путіна, і назвав свою головну помилку під час Майдану

5 канал - трансляція наживо