Стефанишина
Стефанишина 5 канал

Степанов звинуватив Стефанишину у зриві конкурсу на посаду голови НСЗУ – реакція депутатки "Голосу"

Читайте по-русски
За словами парламентарки, очільника МОЗу не цікавили відповіді кандидатів. Оскільки він нібито вже визначився із переможцем

У спробі зірвати конкурс на посаду голови Національної служби здоров'я звинуватив депутатку від партії "Голос" чільник МОЗу Максим Степанов. Каже, що Ольга Стефанишина увірвалася до нього в кабінет і фільмувала його розмови з кандидатами на посаду голови Національної служби здоров'я України, тому певна кількість співбесід не відбулася.

Водночас депутатка партії "Голос" Ольга Стефанишина заявила, що Степанов демонстративно не слухав доповідачів. Так вона охарактеризувала вчорашні співбесіди міністра Максима Степанова з учасниками конкурсу на посаду голови Національної служби здоров'я.

За словами парламентарки, очільника МОЗу не цікавили відповіді кандидатів. Оскільки він нібито вже визначився із переможцем. Стефанишина додала, що співбесіди тривали лише по 10 хвилин.

Нагадаємо, у січні вже відбувся конкурс на посаду голови Національної служби здоров'я України. Три претенденти мали б потрапити на співбесіду з міністром охорони здоров'я. Утім, 20 травня чільник МОЗ Максим Степанов заявив, що відхилив усі кандидатури.

Найбільшу кількість балів на конкурсі в січні набрала в.о. глави НСЗУ Оксана Мовчан, на другому місці – заступник голови НСЗУ Наталія Рябцева, на третьому – директор Департаменту договірної роботи НСЗУ Андрій Віленський.

Попередній голова служби Олег Петренко подав у відставку за головування в МОЗ Зоряни Скалецької через "різні цінності з новою командою".

Національну службу здоров'я України створили у межах медреформи ще в 2017-му році. Вона контролює виплати в галузі охорони здоров'я та визначає лікарні, які фінансуватиме держава.

 

Попередній матеріал
"93: бій за Україну": на передовій презентували другу частину документального фільму – відгуки армійців
Наступний матеріал
Рада підтримала законопроєкт про збільшення штрафів пішоходам за порушення ПДР – подробиці
Loading...

Дніпровська лікарня, керівниця якої оголошувала голодування, отримає понад 12 млн грн – НСЗУ

COVID-19: як захиститися та розпізнати хворобу – поради Національної служби здоров'я

Як нова система фінансування вплине на роботу швидкої допомоги – репортаж

У НСЗУ повідомили, скільки грошей виділять цьогоріч на центри екстреної допомоги

Пресбрифінг "Медична реформа. Спростування міфів" – завершено

Відбір на посаду голови Нацслужби здоров'я: на другому етапі обрали трійку кандидатів – включення