Безвіз
Безвіз Allnews.com.ua

Сьогодні Комітет постпредів країн ЄС голосуватиме за безвіз для України

  У разі позитивного рішення пропозицію має затвердити Рада ЄС із подальшим підписанням у Європарламенті президентами ЄП та Ради ЄС

  У середу, 26 квітня, Комітет постійних представників країн-членів ЄС (Coreper) розгляне питання надання українським громадянам безвізового режиму. Відповідне питання стоїть у порядку денному засідання, передає УНІАН.

  Як стало відомо, засідання має розпочатися о 10:00 у Брюсселі. Порядок денний достатньо великий, тому невідомо, коли саме може бути ухвалено рішення.

  Зазначимо, що Комітет має ухвалити рішення щодо проекту законодавчого акту Європарламенту та Ради ЄС про внесення поправок до списку третіх країн, громадяни яких, щоб перетнути кордон, мають отримати візу, і тих, від яких це не вимагається (Україна).

  "До Правила (ЄР) N 539/2001 внести такі зміни: (а) в додатку I, частина I (держави) посилання на Україну видалено. (б) в додатку II, частина I (держави) наступне посилання вставляється "Україна", - йдеться у проекті документа.

  Як відомо, у разі позитивного рішення на рівні постпредів країн ЄС пропозиція ще має бути затверджена Радою ЄС із подальшим підписанням в Європейському парламенті президентами ЄП та Ради ЄС. Рішення набуде чинності через 20 днів після публікації.‎

  Нагадаємо, раніше у МЗС України роз'яснили, чи потрібні будуть додаткові документи після введення безвізу з ЄС.

  Попередній матеріал
  Прокуратура Криму відкрила провадження щодо іноземних делегатів "Ялтинського форуму"
  Наступний матеріал
  Україна виборола п'ять пунктів у рейтингу "Репортерів без кордонів"
  Loading...