Окупований Крим
Окупований Крим http://www.art-center.ru

Прокуратура Криму відкрила провадження щодо іноземних делегатів "Ялтинського форуму"

20 квітня в анексований Крим на "форум" з'їхалися бізнесмени і політики з різних країн світу

Прокуратура АР Криму відкрила кримінальне провадження у зв'язку з протиправним перебуванням іноземних учасників "Ялтинського форуму" на території анексованого півострову. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Прокуратурою Автономної Республіки Крим здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 332-1 КК України "Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї", – зазначається в повідомленні.

Як повідомляється, головне управління СБУ в АР Крим внесло відомості про порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України іноземцями, які протягом 20-22 квітня 2017 року брали участь у так званому "ІІІ Міжнародному економічному форумі", що проходив у Ялті, до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

"Зокрема, вони сприяли окупаційній владі у розвитку туристичної сфери на півострові, закликали до зняття санкцій та визнання результатів незаконно проведеного "референдуму" щодо відокремлення АР Крим від України та входження її до складу Російської Федерації", – наголосили у прокуратурі Криму.

Також стало відомо, що прокуратура готує міжнародні доручення до країн, громадяни яких взяли участь у "форумі" в порушення законодавства України.

Додамо, що прокуратура надасть оцінку фінансуванню зазначеного "форуму", а саме причетності окремих підприємств, які виступили партнерами його проведення.

Як інформував 5.UA, 20 квітня в анексований Крим на "форум" з'їхалися європейські політики. Найчисельнішою виявилася італійська делегація. Уже наступного дня МЗС України висловило рішучий протест РФ через проведення "Ялтинського форуму".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У країнах Європи відбуваються акції солідарності "Крим – це Україна" – фото

Попередній матеріал
"Небезпечне наближення": Есмінець ВМС США привів зброю до бою через маневр іранського корабля
Наступний матеріал
Сьогодні Комітет постпредів країн ЄС голосуватиме за безвіз для України
Loading...
МЗС України висловило рішучий протест РФ через проведення "Ялтинського форуму"

МЗС України висловило рішучий протест РФ через проведення "Ялтинського форуму"

Українці майже на 25% скоротили поїздки до окупованого Криму – Слободян

Українці майже на 25% скоротили поїздки до окупованого Криму – Слободян

Скандальна російська співачка Самойлова знову зазбиралась у Крим

Скандальна російська співачка Самойлова знову зазбиралась у Крим