Безпековий форум
Безпековий форум 5.ua

Раптова радість стосовно безвізу та прогнози про зростання агресії Росії – включення з Безпекового форуму

Просто посеред промови екс-прем'єра Арсенія Яценюка Петро Порошенко підвівся і оголосив усім про позитивний результат голосування європейських депутатів

Із рішенням Європарламенту про надання безвізового режиму привітав українців Президент. Це сталося під час безпекового форму в Києві. Просто посеред промови екс-прем'єра Арсенія Яценюка Петро Порошенко підвівся і оголосив усім про позитивний результат голосування європейських депутатів. Подробиці розповіла кореспондент "5 каналу" Ірина Герасимова.

"Я прошу пробачення, щойно надійшла новина – 521 голос в Європейському парламенті за безвізовий режим з Україною. Я вітаю Арсенія Петровича (Яценюка – 5.UA), я вітаю Володимира Борисовича (Гройсмана – 5.UA), вітаю всіх, хто до цього доклав максимум зусиль. Я вітаю тебе, український народе. Я вітаю тебе, Україна", – зазначив він.

Щодо самого форуму: відкривав його український Президент. Вступну промову присвятив ситуації на Донбасі – за прогнозами глави держави, дії Росії стануть агресивнішими із наближенням президентських виборів 2018 року. Петро Порошенко запевняє, що таким чином Москва прикриватиме власну слабкість. Кінцева ж мета РФ – дестабілізувати ситуацію в Україні. Щоб здолати агресора – необхідна єдність Європи, зокрема в питанні санкцій. Адже це єдиний дієвий інструмент тиску на Федерацію.

Позицію Президента розділили й іноземні гості форуму. Зокрема, прем'єри Естонії та Латвії висловилися на підтримку України. Однак наголосили, задля подальшої політичної співпраці офіційний Київ не має зупинятися на шляху до реформ.

"Найкраща відповідь на російську агресію – це сильна, економічно успішна Україна без корупції. Реальне впровадження антикорупційних законів посилить позицію України в очах світових інвесторів. Ми не маємо здаватися. Ми маємо працювати спільно", – заявив прем'єр-міністр Естонії Юрі Ратас.

Прем'єр Латвії додав: "Дії Росії не сприяють вирішенню конфлікту. Санкції безпосередньо пов’язані з цілковитим виконанням мінських угод. Тому санкціям і надалі бути. А от допомога Заходу Україні багато в чому залежатиме від подальшого впровадження європейських реформ".

Як у Раді раділи новині про безвізовий режим з ЄС – фотогалерея

/
Верховна Рада України
/
Верховна Рада України
/
Верховна Рада України
/
Верховна Рада України
/
Верховна Рада України
/
Верховна Рада України
/
Верховна Рада України
/
Верховна Рада України
/
Верховна Рада України
/
Верховна Рада України
/
Верховна Рада України
/
Верховна Рада України

Попередній матеріал
"Регіонали" під слідством: "Допоможемо прокуратурі нас позбавитись" – Стоянов до Єфремова
Наступний матеріал
Спецоперація "Кордон-2017" в Одесі – під особливим контролем кримський напрямок
Loading...

Рада ЄС схвалить рішення про безвіз для України через кілька тижнів – Порошенко

Україна, демонструючи прогрес на шляху реформ, є екзистенційною загрозою для Москви – Порошенко

У Латвії очікують, що влітку українці подорожуватимуть до ЄС без віз

Безвіз для України: Порошенко обговорив із президентом Європарламенту квітневе голосування

Євросоюз остаточно скасує платню за роумінг у червні

Європарламент проголосував за надання безвізу для України