Курт Волкер
Курт Волкер Телеканал "Прямий"

Слухання у справі імпічменту Трампа: що в Конгресі розповів Курт Волкер

Читайте по-русски
Він наголосив, що сам ніколи не вимагав від української влади почати слідство проти Байденів. А про наміри американського президента дізнався лише після оприлюднення стенограми

Нічого не знав про зв'язок між початком розслідування проти Джо Байдена, українською енергетичною компанією "Бурісма" і затриманням військової допомоги Києву. Про це заявив колишній спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер під час відкритих слухань у Конгресі.

Він підтвердив, що обговорював із помічником президента України Андрієм Єрмаком оприлюднення можливої заяви від імені Володимира Зеленського. Але тоді й гадки не мав, що йдеться саме про розслідування проти Джо Байдена та його сина Гантера. Не знав нічого і про зв'язок між цією справою і затриманням військової допомоги Києву – твердить Волкер.

Він наголосив, що сам ніколи не вимагав від української влади почати слідство проти Байденів. А про наміри американського президента дізнався лише після оприлюднення стенограми телефонної розмови між Трампом та Зеленським.

"Я мав би побачити цей зв'язок, але я й гадки про нього не мав. Ніхто мені не повідомляв, що розслідування проти української компанії "Бурісма" може бути пов'язане зі справою проти Байденів. Для мене це були геть різні речі. Уже упродовж кількох років адміністрація США закликала українців боротися із корупцією. Я спокійно ставився до того, щоб українці робили власні заяви про розслідування. Адже це допомогло б знищити корупцію у їхній державі. Я був проти заморозки безпекової допомоги Україні. Коли я про це дізнався, я одразу заявив, що це рішення хибне. Адже це спричинить занепокоєння серед українців", – заявив Курт Волкер.

Нагадаємо, у США оголосили про запуск процедури імпічменту президента Дональда Трампа через його ймовірний тиск на президента України Володимира Зеленського під час їхньої телефонної розмови в липні цього року.

Попередній матеріал
Євро-2020 з футболу: відомо, хто стане першим суперником України
Наступний матеріал
ЗМІ повідомили, хто очолить МЗС Канади замість Христі Фріланд
Loading...

Імпічмент Трампу: Курт Волкер дав свідчення в Конгресі

Волкер виступить перед Конгресом США щодо розслідування імпічменту

"Ти встановив високий стандарт довіри": Порошенко нагадав про внесок Волкера у стосунки між Україною та США

"В Москві сьогодні п'ють шампанське": Геращенко подякувала Волкеру за його роботу та відданість українським питанням

Спецпредставник Держдепу США Курт Волкер подав у відставку

Волкер переконаний, що Росія продовжуватиме війну на Донбасі так, як вона це робить останні 5 років