Кіра Рудик
Кіра Рудик Програма Рандеву / 5 канал

"Слуги" та представники ОП обговорюють із "Голосом" об'єднання в парламентську коаліцію – голова фракції

  Читайте по-русски
  Політик наголосила, що треба дивитися, якими будуть наступні кроки влади Зеленського

  Представники партії "Слуга народу" та Офісу президента України періодично провадять переговори з лідером партії "Голос" Кірою Рудик і обговорюють можливість об'єднання в парламентську коаліцію. Про це Рудик розповіла в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

  Політик розповіла: "Зі мною циклічно хтось веде переговори, щоб ми приєдналися (до коаліції – ред.). Час від часу на мене виходять представники або Офісу (президента – ред.), або партії "Слуга народу" з переговорами про те, де ми можемо об'єднати наші зусилля".

  Рудик при цьому зауважила, що незалежно від перебування в коаліції або в опозиції, "Голос" завжди підтримує дії влади, які "є правильними для країни". Вона додала, що останні кроки президента Володимира Зеленського викликають у її партії "великі сподівання". Рудик вважає, що "це дійсно системні, проукраїнські, державні кроки", тож "Голос" їх підтримує, бо "можливо, з цього щось вийде!". 

  Водночас політик наголосила, що треба дивитися, якими будуть наступні кроки, "тому що це мають бути не два-три випадкові державні рішення, а результат певного плану".

  "Тоді й говоритимемо", – зауважила Рудик.

  На запитання, які посади в уряді могли б обійняти представники "Голосу" в разі входження до коаліції зі "Слугою народу", Рудик відповіла: "Якщо буде кілька напрямів, де ми можемо повністю втілити заплановані реформи, то ми готові взятися за це й робити".

  Читайте також: "Правки Зеленського під Вітренка": Рада ухвалила законопроєкт про держслужбу – що він означає 

  Попередній матеріал
  Неспокій у Єревані: Генштаб Вірменії вимагає відставки Пашиняна – прем'єр назвав це спробою держперевороту
  Наступний матеріал
  У двох регіонах окупованого Криму знову подаватимуть воду за графіком
  Loading...