Максим Бужанський
Максим Бужанський Скріншот відео

"Слуга" Бужанський демонстративно не встав на хвилині вшанування пам’яті загиблих на Майдані

Читайте по-русски
Депутатам запропонували провести позачергове засідання Верховної Ради для прийняття спеціальної заяви до 6-ї річниці Революції Гідності

"Слуга народу" в Раді Максим Бужанський в середу проігнорував хвилину мовчання, яку оголосила віцеспікер Олена Кондратюк в пам'ять про загиблих на Майдані, пише LB.ua.

Вона запропонувала провести позачергове засідання Верховної Ради для прийняття спеціального заяви до 6-ї річниці Революції Гідності та розгляду звіту про розслідування справ Майдану.

"Небо падає", – це останні слова 20-річного Устима Голоднюк. Я прошу вшанувати пам'ять героїв Небесної Сотні і Революції Гідності хвилиною мовчання", – сказала Кондратюк.

На відео, опублікованому журналістом Андрієм Дзиндзею, видно, що депутати піднялися зі своїх місць, тоді як Бужанський демонстративно залишився сидіти.

"Спасибі, пам'ятаємо про мирне небо, яке тримають Герої Небесної Сотні", – сказала після цього Кондратюк.

Нагадаємо, 8 лютого 2014 року протистояння на Майдані остаточно перетворилося на бойові дії. Рахунок жертв пішов на десятки. Силовики діяли дедалі брутальніше, та й у їхньому зовнішньому вигляді щось почало змінюватися.

Попередній матеріал
Евакуація громадян України з міста Ухань через розповсюдження коронавірусу – брифінг
Наступний матеріал
Гончаренко про мир із Росією та його наслідки – "ІнфоДень"
Loading...