5 канал

Шкіряк: РФ спеціально запускає фейки про нібито масові фальсифікації на виборах в Україні, аби розбалансувати суспільство

Крім інформаційних вкидать, РФ намагається також лелегітимізувати вибори в Україні

Фейки про нібито масові фальсифікації на виборах-2019 в Україні, тобто подібні вкидання, – це один із елементів гібридної війни. Про таке заявив в ефірі "5 канал" радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк. 

"Вкиди про глобальні фальсифікації – це також проводиться з подачі країни-агресора. Крім можливих провокацій, в тому числі силових і ми до цього готові, крім інформаційної складової, крім кіберзагроз, до яких ми теж готові, є спроба делегітимізації українських виборів. Тобто показати, що тут все сфальшовано, і постійно намагатися нав'язувати цю точку зору суспільству. Ні! Так не буде. І ми одразу закликаємо до того, щоб було чітке розуміння: там, де є фальсифікація або спроба фальсифікації, там, де є порушення законодавства, там, де є підкуп, там ми будемо бити по руках згідно із законами, незалежно від прізвища кандидата і від штабу, що здійснював ці правопорушення. До речі, вже є приклад, коли люди за підкуп поїхали на 5,5 років у тюрму. Але нагнітання ситуації – це також момент створення істерії, паніки, намагання розбалансувати суспільство", – пояснив Шкіряк. 

Шкіряк також висловив сподівання, що ВР прийме найближчим часом Закон № 8240, бо там передбачається "більш жорстка відповідальність і найголовніше – не тільки за підкуп голосів, а й за продаж свого голосу".

"І тоді ми дуже чітко поставимо все у свої рамки", – сказав Шкіряк, додавши, що через порушення правил виборчої кампанії поліція вже відкрила 9 кримінальних справ. 

ВІн також наголосив: "Правоохоронні органи цілковито готові до всіх викликів і МВС зробить усе від себе залежне, аби ці вибори відбулися демократично, прозоро, відкрито, у відповідності до законодавства і найголовніше – без правопорушень і фальсифікацій".

Нагадаємо, вибори президента призначено на 31 березня, реєстрація кандидатів відбувається до 8 лютого (документи приймають до 3 лютого включно). На позачерговому з’їзді партії 3 січня КПУ висунула свого лідера Петра Симоненка кандидатом у президенти. Станом на 1 лютого, кандидатами у президентивже зареєстровано 28 осіб

Попередній матеріал
На Харківщині перша парафія приєдналася до ПЦУ
Наступний матеріал
Літургія та чин інтронізації Предстоятеля Православної Церкви України Епіфанія у Софійському соборі – відео
Loading...

Кошулинський: Соціологія – наука неточна, гарантую, що кожен другий на вулиці скаже, що ще не думав, кого обирати в президенти

"Кіборг" про форум Тимошенко: Коли побачив цей шабаш, довелося пити заспокійливе

"Опора" назвала лідерів з агітаційної активності та найпоширеніші порушення кандидатів

Спрощена процедура: як голосуватимуть на виборах президента внутрішні переселенці

"Ми маємо втілити ті зміни, які розпочали" – Кличко з лікарні підтримав Порошенка

Горбулін заявив, що не уявляє деяких кандидатів у президенти в ролі Головнокомандувача ЗСУ